سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی در فیلم جدیدش با نام «مرد تنها» نقش افسر مبارزه با مافیای مواد مخدر را بازی می کند.
انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی در فیلم جدیدش با نام «مرد تنها» نقش افسر مبارزه با مافیای مواد مخدر را بازی می کند.

هنرمندنیوز: تصویربرداری فیلم سینمایی مرد تنها روز گذشته در اتریش کلید خورد و انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی نقش اول فیلم را که مامور پلیس مبارزه با مافیای مواد مخدر است در کنار بازیگران مطرحی چون کاتارینا بوهم (Katarina Böhm)، فریتز کارل (Fritz Karl) و مریجم ویچسل برون (Mirijam Weichselbraun) ایفا نقش می کند.

مراحل پیش تولید مرد تنها در ۴ ماه به پایان رسید و روز گذشته تصویرداری این فیلم به مدت ۲ ماه در شهرهای وین و تیرول آغاز شد.

مرد تنها به موضوع مبارزه پلیس با باند مافیای مواد مخدر می‌پردازد و هانس گونتر بوکینگ (hans-Günther Bücking) کارگردانی، ماریون میتن هامر (Marion Mitterhammer) تهیه کنندگی و هورست گونتر فیدلر(Horst Gunther Fiedler) نویسندگی فیلم را بر عهده دارند.

این فیلم دومین همکاری انوشیروان محسنی با هانس گونتر بوکینگ (hans-Günther Bücking) پس از فیلم جهانی تاک تیک است که بازی او در نقش یک مبارز فلسطینی تحسین جامعه اروپا را به همراه داشت.

قرار است مرد تنها در ۲۲ مارس ۲۰۲۲ برابر با عید نوروز در سینماهای اتریش، آلمان و سوئیس اکران شود.

همچنین گران ترین فیلم اتریش HADES با  بازی انوشیروان محسنی و توبیاس مورتی (Tobias Morreti) بازیگر نقش ریچارد موزر در سریال بازرس و رکس که در دهه هشتاد از شبکه سوم تلویزیون ایران پخش شد قرار است در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ در کشورهای مختلف اروپا از جمله اتریش، آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، فرانسه و کرواسی اکران شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..