یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انیمیشن کوتاه «آژاکس-۲۰۵۰» به کارگردانی بابک ناهیدی در ژانر علمی تخیلی تولید می‌شود.
انیمیشن کوتاه «آژاکس-۲۰۵۰» به کارگردانی بابک ناهیدی در ژانر علمی تخیلی تولید می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن «آژاکس -۲۰۵۰» به کارگردانی بابک ناهیدی که برداشتی آزاد از نمایشنامه آژاکس سوفوکل است، در ژانر علمی تخیلی تولید می‌شود.

بابک ناهیدی درباره روند تولید انیمیشن سه بعدی «آژاکس -۲۰۵۰» گفت: طراحی و مدلینگ کاراکترها و اجزا مختلف صحنه از قبیل کاراکترهای موجودات بیگانه، سفینه فضایی بیگانگان، کاوشگر وویجر -۱ و همچنین استوری ریل در آستانه تکمیل نهایی هستند و به این ترتیب امیدوارم این انیمیشن آذرماه امسال آماده نمایش شود.

وی درباره داستان این انیمیشن توضیح داد: «آژاکس -۲۰۵۰» بر اساس برداشتی آزاد از نمایشنامه آژاکس سوفوکل توسط من و جواد یاری نوشته شده است و علاوه بر کارگردانی طراحی کاراکترها، مدل‌ها و انیماتور این اثر را هم خودم انجام می‌دهم.

در خلاصه داستان انیمیشن کوتاه «آژاکس -۲۰۵۰» آمده است: «کاوشگر وویجر- ۱ حاوی دیسک طلایی است که در آن مشخصات بشر و کره خاکی ثبت شده، بعد از سال‌ها پرواز در فضای لایتناهی سرانجام در نقطه‌های خارج از منظومه شمسی و در محدوده بین ستاره‌ای، توسط موجودات هوشمند و پیشرفته فرازمینی کشف می‌شود و …»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..