یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فراخوان تکمیل اطلاعات دارندگان قبض حج واجب

سازمان حج و زیارت با صدور فراخوان عمومی از تمام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت کرد تا برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
سازمان حج و زیارت با صدور فراخوان عمومی از تمام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت کرد تا برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج و زیارت، این سازمان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور ساماندهی اولویت‌ها، اطلاعات و ارتباطات، از تمام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع دعوت می‌شود از صبح روز دوشنبه ۱۴ آبان‌ماه برای تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانی: reserve.haj.ir اقدام کنند.
تمام دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع لازم است اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل کنند.
هدف از این فراخوان آن است که دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و بروز رسانی کنند تا ضمن ساماندهی کلی اولویت‌های باقیمانده برای تشرف، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با آن‌ها، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت‌ها، برنامه‌های آموزشی و توجیهی و ثبت تغییرات بعدی احتمالی امکان پذیر شود.
به تناسب سهمیه تعیین شده در هر سال، اولویت‌های تشرف به ترتیب اولویت در همان سال اعلام می‌شود. بر همین اساس اولویت‌های تشرف به حج سال ۱۳۹۸ بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..