جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سمنان از برگزاری اولین جشنواره گردشگری با عنوان «سفر به کویر سمنان» خبر داد.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سمنان از برگزاری اولین جشنواره گردشگری با عنوان «سفر به کویر سمنان» خبر داد.

هنرمندنیوز: بهمن اخلاقی ۷ مهرماه ۱۴۰۱ با اعلام این خبر اظهار کرد: این جشنواره ۲ روزه ۱۴ و ۱۵ مهرماه امسال برگزار می‌شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سمنان گفت: برگزاری تور آفرود در کویر سمنان، بازدید از تأسیسات چاه نفت خوریان، تپه‌های تاریخی میرک، شورآب، اجرای گروه‌های آئینی و موسیقی محلی، شترسواری، رصد ستارگان، برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی و تولیدات محلی و ... از جمله برنامه‌های این جشنواره گردشگری است.

اخلاقی افزود: روز نخست این جشنواره پنجشنبه ۱۴ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ در مجموعه گردشگری ستاره کویر خوریان سمنان، واقع در پایین‌تر از میدان استاندارد، یک کیلومتر بعد از روستای اعلا با اجرای برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: روز دوم این جشنواره گردشگری، جمعه ۱۵ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع و آئینی در روستای دلازیان برگزار می‌شود.

اولین جشنواره گردشگری با عنوان «سفر به کویر سمنان» با مشارکت فرمانداری سمنان، دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری کومش گشت، انجمن حافظان میراث‌فرهنگی و آئین‌های دیار قومس استان سمنان، مجموعه گردشگری ستاره کویر خوریان، شورای اسلامی و دهیاری روستای دلازیان و روستاهای جنوب سمنان برگزار می‌شود.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..