یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ۳ ژوئیه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش «اون ... اوفلیاست» به کارگردانی ستاره تبریزازد به جشنواره تئاتر حرکت "تفلیس" گرجستان دعوت شد.
نمایش «اون ... اوفلیاست» به کارگردانی ستاره تبریزازد به جشنواره تئاتر حرکت "تفلیس" گرجستان دعوت شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی گروه هنری دیماک، آلبرت بیگ‌جانی، مدیر بین‌الملل گروه هنری «دیماک» و نماینده جشنواره تئاتر حرکت تفلیسِ کشور گرجستان، نام نمایش‌ ایرانی دعوت شده به این جشنواره را اعلام کرد و گفت که نمایش‌ «اون...اوفلیاست» به کارگردانی ستاره تبریززاد از اصفهان، کاری از گروه تئاتر «هیچ»، جهت اجرا در این جشنواره برگزیده شده‌ است.

این فعال هنری که نماینده و مدیر انتخاب آثار چندین جشنواره بین‌المللی دیگر نیز هست، همچنین بیان کرد که گروه‌هایی که مایل به شرکت در جشنواره های زیر هستند، می‌توانند به صفحه‌های مجازی و آدرس‌های ارائه شده گروه دیماک و یا شخص آلبرت بیگ‌جانی مراجعه کنند.

- جشنواره حرکت «سام میت» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۳ تا ۱۱ تیرماه.

- جشنواره «هایفست» ارمنستان ، تاریخ برگزاری ۱۱ الی ۱۸ مهرماه.

- جشنواره «یونیمای» ارمنستان، تاریخ برگزاری ۱۸ الی ۲۵ مهرماه.

بیگ‌جانی عضو هیات برگزاری جشنواره «هایفست» ادامه داد: امسال بیستمین سالگرد جشنواره «هایفست» را پیش رو داریم و سعی‌مان بر برگزاری هرچه باشکوه تر این رویداد است. بر همین اساس در کنار گروه‌های تئاتری شرکت کننده میهمانان ویژه ای نیز از نقاط مختلف جهان خواهیم داشت، که ضمن شرکت در جلسات و سمینارها، ورکشاپهای متنوعی نیز برگزار خواهند کرد.

وی که دبیر بخش ایران در جشنواره فوق می‌باشد، اعلام کرد که همانند سال‌های قبل، امسال نیز بخش ایران فعال خواهد بود و در این بخش نگاه ویژه‌ای به نمایش‌های خیابانی خواهیم داشت.

هنرمندان و گروه‌های تئاتری می‌توانند، آثار خود را به ایمیل آدرس albert.bigjohny@gmail.com ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.deemak.ir مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..