چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بیش از ۱۰ روز است که اکران فیلم «عنکبوت» در سینماهای سراسر کشور آغاز شده ولی در استان قم هنوز مجوز اکران این فیلم صادر نشده است.
بیش از ۱۰ روز است که اکران فیلم «عنکبوت» در سینماهای سراسر کشور آغاز شده ولی در استان قم هنوز مجوز اکران این فیلم صادر نشده است.

هنرمندنیوز: در روزهای گذشته شهروندان زیادی از قم نسبت به اکران نشدن فیلم «عنکبوت» در سینماهای شهر خود انتقاد کرده و در فضاهای مختلفی مثل سایت‌های فروش بلیت یا رسانه‌ها گله‌مند بودند که وقتی تفریحی مثل سینما می‌توانند داشته باشند چرا باید مجبور شوند برای تماشای یک فیلم به تهران سفر کنند و حال این پرسش مطرح است که آیا اکران «عنکبوت» در قم مشکل دارد؟

در این باره مدیر سینما "تربیت قم" در پاسخ به اینکه چرا فیلم «عنکبوت» در سینماهای قم نمایش داده نمی‌شود گفت:‌ طبق روال، اکران هر فیلمی در استان‌ها باید با مجوز اداره ارشاد آن استان باشد. در حال حاضر ما فیلم را در اختیار داریم ولی مجوز اکران آن صادر نشده است. البته به ما گفته نشده که مجوز نمی‌دهند اما هنوز اجازه‌ی اکران هم داده نشده و منتظر هستیم تا بتوانیم فیلم را مانند شهرهای دیگر برای علاقمندان اکران کنیم.

محمدی با اشاره به اینکه «امروز و فردا سینماهای قم به دلیل شهادت تعطیل هستند و شاید از روز دوشنبه امکان نمایش فیلم فراهم شود» درباره میزان استقبال مردم از سینماهای قم گفت: اگر فیلم خوبی اکران شود مردم استقبال می‌کنند. ظرفیت سینمای ما حدود ۳۴۰ نفر است که با شرایط پنجاه درصدی فعلی، تقریباً تعداد مخاطب خوبی را شاهد هستیم.

«عنکبوت» محصول سال ۱۳۹۸ به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد، نویسندگی اکتای براهنی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی است که با بازی محسن تنابنده در نقش اصلی درباره یکی از قاتلان زنجیره‌ای دهه هفتاد است که در شهر مشهد چند زن خیابانی را به قتل رساند.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..