چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نشست دبیر جشنواره «ایثار» با هنرمندان و اهالی رسانه، اکران ۵۳ اثر از جمله فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» و اعلام نامزدهای این رویداد، برنامه‌های آخرین روز نمایش‌های این جشنواره است.
نشست دبیر جشنواره «ایثار» با هنرمندان و اهالی رسانه، اکران ۵۳ اثر از جمله فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» و اعلام نامزدهای این رویداد، برنامه‌های آخرین روز نمایش‌های این جشنواره است.

هنرمندنیوز: در روز چهارم و پایانی نخستین جشنواره بین المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه «ایثار» سه فیلم سینمایی در بخش مسابقه سینمای ایران به همراه ۳۳ اثر پویانمایی و نماهنگ و داستانی کوتاه و ۱۵ فیلم مستند روی پرده می روند.

بر پایه این گزارش فیلم های سینمایی موقعیت مهدی ساخته هادی حجازی فر، پالایشگاه به کارگردانی مهرداد خوشبخت و شماره ۱۰ به کارگردانی حمید زرگرنژاد به همراه دو فیلم داستانی بچه زرنگ و لالایی نیزار به کارگردانی حمید قاسمی و حسین باکیده روی پرده می روند.

همچنین ۴۸ اثر نیز در بخش های مختلف مستند پویانمایی کوتاه و نماهنگ برای مخاطبان در چهار سالن مجموعه پردیس سینمایی مهر کوهسنگی از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۹:۴۵ عصر روی پرده می رود.

نشست دبیر جشنواره با هنرمندان و اهالی رسانه و اعلام نامزدهای جشنواره

فرهاد مختاری دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم و فیلمنامه ایثار از ساعت ۱۷ روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه در سالن ستاره پردیس سینمایی مهر کوهسنگی مشهد با هنرمندان حاضر در جشنواره و اهالی رسانه های جمعی دیدار و گفتگو می کند. در نشست مذکور همچنین اسامی نامزدهای بخشهای مختلف جشنواره اعلام می شود.

آیین پایانی نخستین جشنواره بین المللی فیلم و فیلمنامه ایثار نیز عصر روز چهارشنبه سوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر در مشهد برگزار می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..