دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بعد از اهانت‌های مدام امیرحسین مقصودلو به بانوان؛

شبکه اجتماعی اینستاگرام، اعلام کرده است که حساب کاربری یک خواننده ایرانی را به نام امیرحسین مقصودلو - معروف به تتلو - به دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی مسدود کرده است.
شبکه اجتماعی اینستاگرام، اعلام کرده است که حساب کاربری یک خواننده ایرانی را به نام امیرحسین مقصودلو - معروف به تتلو - به دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی مسدود کرده است.

به گزارش هنرمندنیوز، شبکه اجتماعی اینستاگرام، اعلام کرده است که حساب کاربری یک خواننده ایرانی را به نام امیرحسین مقصودلو - معروف به تتلو - به دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی مسدود کرده است.
این شبکه اجتماعی درباره علت حذف حساب کاربری تتلو نوشت: «این حساب کاربری، قوانین ما را زیر پا گذاشته و از اینستاگرام حذف شده است.» در این بیانیه آمده است که برای اینستاگرام، امنیت کاربرانش مهم‌ترین مسئولیت این شرکت است و این شبکه اجتماعی٬ اجرای قوانینش را بسیار جدی می‌گیرد.
در این بیانیه همچنین تاکید شده که در این شبکه اجتماعی به هیچ کس اجازه داده نمی‌شود تا به دیگران به دلیل جنسیتشان حمله کند.
امیر تتلو از خواننده پرحاشیه‌ای است و حساب کاربری او در اینستاگرام بیش از چهار میلیون دنبال‌کننده داشت. در روزهای اخیر تصاویری از حساب اینستاگرام او منتشر شد که نشان می‌داد او جملاتی توهین‌آمیز علیه زنان منتشر کرده و از هواداران مرد خود خواسته تا زنان را کتک بزنند٬ یا به آنها توهین کنند.
این نخستین بار نیست که این خواننده پاپ جملاتی در حساب‌های کاربری خود منتشر می‌کند که از سوی منتقدینش ضد زن توصیف شده‌اند.
این خواننده همچنین از سال ۹۲ به دلیل بازداشتی کوتاه مدت و بعد از آن اظهارنظرهای سیاسی نیز خبرساز بوده است. او بعد از بازداشت بارها از فعالیت‌هایش در دهه ۸۰ ابراز ندامت کرد و در عین حال در مواردی آثاری در حمایت برنامه هسته‌ای منتشر کرد. با این حال تتلو در سال ۹۵ بار دیگر بازداشت شد و این‌بار بیش از دو ماه زندانی بود.


امیر تتلو همچنین به دلیل حمایت از محمد باقر قالیباف و ابراهیم رئیسی نامزدهای اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نیز بار دیگر به صدر خبرها بازگشت.
حساب کاربری این خواننده در حالی در اینستاگرام مسدود شده که او در تمامی این سال‌ها از شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام برای ارتباط با هوادارانش استفاده می‌کرد و یکی از فعال‌ترین خواننده‌های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..