یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ ۲۷ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه ۱۵ دی ماه از هفته هنر «تیرآرت» و نمایشگاه «فرصت» دیدن کرد.
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه ۱۵ دی ماه از هفته هنر «تیرآرت» و نمایشگاه «فرصت» دیدن کرد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه ۱۵ دی ماه از نمایشگاه محمدحسین عماد در گالری اثر و نمایشگاه مصطفی دره باغی در گالری اعتماد که از برنامه های هفته هنر «تیرآرت» است، دیدن کرد.

حسینی ضمن بازدید از برنامه های هفته هنر «تیرآرت» گفت: هفته هنر «تیرآرت» رویداد و تصویری از همراهی و مشارکت هنرمندان، گالری ها و مراکز هنری است که فرصت گفتگو را که اساس فرهنگ و هنر است، فراهم می کند و ایده ها و ظرفیت ها را برای ارایه فرصت هنری در شهر ایجاد کرده است.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین عصر شنبه ۱۵ دی ماه از نمایشگاه انجمن های تجسمی با عنوان «فرصت» در خانه هنرمندان ایران دیدن کرد.

حسینی درباره این نمایشگاه بیان کرد: نمایشگاه «فرصت» اتفاق خجسته ای است که انجمن های تجسمی در مشارکت با یکدیگر آثاری را به نمایش گذاشته اند و بخشی از ظرفیت و توان انجمن ها را می توان در این نمایشگاه مشاهده کرد. امیدواریم با تداوم همراهی و همدلی انجمن ها، فرصت های بیشتری برای بیان و ارایه ایده ها و آثار هنرمندان و ظرفیت های انجمن ها ایجاد شود و انجمن ها با جامع نگری و نقش فعالانه و حرفه ای امکان حضور و مشارکت هنرمندان بیشتری را در تشکل ها فراهم کنند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..