سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بازیگر برنده اسکار فیلم «بوهمین راپسودی» به قسمت جدید مجموعه جیمز باند پیوست.
بازیگر برنده اسکار فیلم «بوهمین راپسودی» به قسمت جدید مجموعه جیمز باند پیوست.

به گزارش هنرمندنیوز، رامی مالک بازیگر سریال «آقای روبوت» که هفته گذشته توانست به خاطر بازی در فیلم «بوهمین راپسودی» جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خودش اختصاص دهد، به تیم فیلم جدید مجموعه جیمز باند پیوست. او قرار است در این فیلم نقش بدمن اصلی را بر عهده داشته باشد و رو به روی دنیل کریگی قرار بگیرد که در نقش مشهور خودش جیمز باند برای آخرین بار دیده خواهد شد.

پیشتر هم شنیده می شد این بازیگر مصری الاصل گزینه بازیگری در فیلم جیمز باند باشد اما بازی در فصل آخر سریال «آقای روبوت» تمام برنامه او را پر کرده بود و نمی توانست به پروژه های جدید فکر کند. حالا به نظر می رسد کمپانی مترو گلدوین مه یر با توجه به جایزه اسکار رامی مالک کمی نرمش به خرج داده و با تغییر برنامه پروژه اش خواهان حضور صد در صدی مالک شده است.

از این پروژه همین طور خبر می رسد که به احتمال فراوان لوپیتا نیونگو بازیگر برنده اسکار بهترین نقش مکمل زن برای فیلم «۱۲ سال بردگی» هم به تیم بازیگران ۰۰۷ بپیوندد. گفته می شود فیلمبرداری قسمت بیست و پنجم مجموعه ۰۰۷ در ماه آوریل پیش رو آغاز خواهد شد و فعلا با نام موقت Shatterhand آماده می شود. نامی که می توان صد در صد مطمئن بود که تغییر خواهد کرد.

نکته قابل تامل این است که پیش از رامی مالک، سعید تغماووی بازیگر مراکشی فرانسوی فیلم «واندر وومن» اعلام کرده بود که برای نقش بدمن اصلی جیمز باند مذاکراتی با او شده و حالا با آمدن نام رامی مالک به نظر می رسد تهیه کنندگان تحت هر شرایطی بازیگری با ریشه عرب و مسلمان می خواستند. باید دید آیا با یک فیلم ضد اسلامی دیگر طرف هستیم یا نه. گفته می شود رامی مالک بعد از یک تجربه ناموفق در سریال «۲۴» اعلام کرده بود که دیگر در نقش هایی که عرب ها یا خاورمیانه ای ها را منفی نشان دهد بازی نخواهد کرد. با این حال تاریخ سینما پر از تصمیمات احساساتی بازیگران است. جیمز باند جدید قرار است در آوریل ۲۰۲۰ روی پرده سینماهای جهان برود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..