سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«هری میلینگ» در «چشم آبی روشن» در کنار «کریستین بیل» نقش نویسنده جنایی بزرگ را بازی می‌کند.
«هری میلینگ» در «چشم آبی روشن» در کنار «کریستین بیل» نقش نویسنده جنایی بزرگ را بازی می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از ورایتی، «هری ملینگ» که در مجموعه فیلم‌های سینمایی «هری پاتر» در نقش «دادلی» بازی کرده بود قرار است که نقش ادگار آلن‌پو نویسنده جنایی را در فیلم «چشم آبی روشن» بازی کند.

این فیلم محصول نتفلیکس است و کارگردانی آن را  «اسکات کوپر» برعهده دارد که اخیراً فیلم «شاخ گوزن» به تهیه‌کنندگی «گی‌یرمو دل تورو» را کارگردانی کرده است.

کوپر نزیک به ۱۰ سال بود که قصد داشت تا این فیلم را تولید کند. در این فیلم کریستین بیل نقش کارآگاهی را بازی می‌کند که به دنبال حل معمای قتل‌های زنجیره‌ای است که در سال ۱۸۳۰ در  آکادمی ارتش ایالات متحده روی می‌دهند. او برای حل این معماها از جوانی کمک می‌گیرد که بعدها تبدیل به ادگار آلن‌پو می‌شود.

کوپر فیلمنامه این اثر را بر اساس رمانی به همین نام نوشته «لوئیس بیارد» اقتباس کرده است. بیل در کنار کوپر تهیه‌کنندگی این فیلم را انجام می‌دهد. این سومین همکاری او با کوپر بعد از فیلم‌هایی مانند متخاصمان و خارج از کوره است.

میلینگ به تازگی در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است که از آن جمله می‌توان به سریال «گامبی وزیر» اشاره کرد که در آن مقابل «آنیا تیلور جوی» بازی کرده بود. او همینطور در فیلم تراژدی مکبث در کنار «دنزل واشنگتن» و «فرانسیس مکدورمند» به کارگردانی «جوئل کوئن» بازی خواهد کرد. ملینگ قبلاً در فیلم «تصنیف باستر اسکراگز» با برادران کوئن همکاری کرده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..