دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ۲۰ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

معاون تولید کانون در هرمزگان تاکید کرد:

معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جریان سفر به استان هرمزگان بر اهمیت اکران فیلم‌های سینمای روز کودک و نوجوان در شهرستان‌ها و روستاهای کمتر برخوردار تاکید کرد.
معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جریان سفر به استان هرمزگان بر اهمیت اکران فیلم‌های سینمای روز کودک و نوجوان در شهرستان‌ها و روستاهای کمتر برخوردار تاکید کرد.

به گزارشهنرمندنیوز به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حسین ربانی‌غریبی در سفر به جزیره ابوموسی به تماشای انیمیشن‌هایی که از سوی کودکان و نوجوانان در مراکز فرهنگی هنری جزایر ابوموسی و بندرلنگه تولید شده بود، نشست.

وی همچنین ضمن بازدید از سینما کانون جزیره ابوموسی بر فعال‌تر شدن این سینما تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تمرکز بیشتری بر جزیره ابوموسی داشته باشیم و به همین منظور از تهران فیلم‌هایی را برای اکران در این سینما ارسال خواهیم کرد.

سینما کودک ابوموسی با ظرفیت ۱۲۰ نفر در محوطه مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان واقع شده است.

ربانی همچنین از مرکز فرهنگی هنری کانون در بندرلنگه نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت این مرکز قرار گرفت.

وی در بازدید از این مرکز نیز از کاردستی‌های بومی‌ محلی کودکان و نوجوانان بازدید و به تماشای انیمیشن‌های که با رویکرد بومی و محلی تولید شده بود نشست.

بازدید از مرکز فراگیر، مرکز شماره دو و مرکز سفال بندرعباس بخش دیگری از سفر معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود که روز ۲۶ مهر ۱۳۹۷ صورت گرفت.

مرکز شماره دو شهر بندرعباس از جمله مراکزی است که با رویکرد تئاتر و تئاتر عروسکی فعالیت می‌کند.

او همچنین نشست کوتاهی با سفالگران کوچک داشت و آثارِ سفال آنان و همچنین عروسک‌های دست‌ساز بومی محلی دیدن کرد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..