چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۵ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علیرضا تابش در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره۳۴:

مراسم رونمایی از پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان صبح امروز در میدان نقش جهان اصفهان برپاشد.
مراسم رونمایی از پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان صبح امروز در میدان نقش جهان اصفهان برپاشد.

هنرمندنیوز: در این مراسم که صبح امروز پنج‌شنبه اول مهر ۱۴۰۰ برپا شد، علیرضا تابش گفت: در آستانه اربعین حسینی هستیم. یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی را در هفته دفاع مقدس هم که برای دفاع از مام وطن جنگیدند گرامی می‌داریم.

او افزود: خوشحالم که در کنار شهردار اصفهان پوستر جشنواره را رونمایی می‌کنیم. جشنواره کودک و شهر اصفهان پیوند ناگسستنی با هم دارند و همکاران ما در دبیرخانه دائمی جشنواره در اصفهان، در حال تلاش برای ساخت موزه اسناد جشنواره هستند. شعار جشنواره امسال که در پوستر هم متجلی شده «سینما، سرزمین خیال» است.

دبیر جشنواره ۳۴ ادامه داد: بچه‌های ایرانی همانند دیگر کودکان، سال سختی را پشت سر گذاشتند. پنجاه و یک هزار کودک در ایران به دلیل کرونا یتیم شدند. ما وظیفه خود می‌دانیم که از کودکانی که به سرزمین خیال یعنی سینما پناه می‌آورند، حمایت کنیم. جا دارد از همه تهیه‌کنندگان و فیلمسازان این حوزه، شهردار اصفهان و فعالان رسانه که اهمیت سینمای کودک را به ما یادآوری می‌کنند، تشکر کنم. امیدوارم در روز جهانی کودک که آغاز جشنواره است، جشنواره پرشور و بالنده‌ای را شاهد باشیم.

در ادامه از پوستر اصلی جشنواره و پوستر پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان اثر احسان برآبادی رونمایی شد و شهردار اصفهان و دبیر جشنواره آنها را امضا کردند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..