شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

برای نتفلیکس؛

در حالی که فیلم «برفک سفید» نوآ بامباک اکنون در نتفلیکس به صورت آنلاین در دسترس است، وی قرار است فیلم بعدی‌اش را با بازی برد پیت و آدام سندلر بسازد.
در حالی که فیلم «برفک سفید» نوآ بامباک اکنون در نتفلیکس به صورت آنلاین در دسترس است، وی قرار است فیلم بعدی‌اش را با بازی برد پیت و آدام سندلر بسازد.

هنرمندنیوز: به نقل از ورلد آف ریل، برد پیت و آدام سندلر در فیلم بعدی نوآ بامباک جلوی دوربین می‌روند.

فیلم «برفک سفید» از جمله فیلم‌هایی بود که با اقبال مواجه شد و در جشنواره‌های مختلف حضور داشت. این فیلم که با بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری ساخته شد با اقتباس از رمانی از دان دلیلو شکل گرفت.

اکنون با توجه به قرارداد نوا بامباک با نتفلیکس به نظر می‌رسد همکاری آنها ادامه خواهد داشت و گزارش شده پروژه بعدی وی با حضور برد پیت و آدام سندلر شکل می‌گیرد. جزییات بیشتری از پروژه بعدی که هنوز در مراحل اولیه است فاش نشده است.

بامباک ژانویه ۲۰۲۱ پس از آن که با «داستان ازدواج» ۶ نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم را دریافت کرد، با نتفلیکس قراردادی چندساله منعقد کرد.

وی نویسنده و کارگردان فیلم‌های کلاسیک مستقلی چون «ماهی مرکب و نهنگ» و «فرانسیس‌ها» است.

سندلر قبلا با بامباک در «داستان‌های مایروویتز» همکاری کرده بود اما برد پیت تا پیش از این با هیچ‌یک از آنها کار مشترکی نداشت.

برد پیت اکنون با «بابل» ساخته دمین شزل روی پرده‌های سینماهاست که با اقبالی روبرو نشده و پیش از آن هم «قطار سریع‌السیر» با بازی وی اکران شده بود.

آدام سندلر هم پس از بازی در «الماس‌های تراش‌نخورده» ساخته برادران سفدی قرار است بازیگر فیلم دیگری از آنها شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..