سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به گزارش هنرمندنیوز:

تهیه‌کننده برنامه رادیویی «مهربانو» اعتقاد دارد که در این برنامه دغدغه‌های بانوان در تمام اقشار بررسی و شنیده می‌شود.
تهیه‌کننده برنامه رادیویی «مهربانو» اعتقاد دارد که در این برنامه دغدغه‌های بانوان در تمام اقشار بررسی و شنیده می‌شود.

هنرمندنیوز: برنامه «مهربانو» هر روز ساعت ۱۵:۴۰ روی آنتن رادیو تهران می‌رود. زرین کشاورز تهیه‌کننده این برنامه رادیویی با اعلام این خبر گفت: برنامه «مهربانو» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که ضمن معرفی زنان موفق و تأثیرگذار در جامعه با مسئولین حوزه بانوان درباره دغدغه‌های زنان گفت‌وگو می‌کند.

وی با اشاره به رویکرد جدید برنامه «مهربانو» افزود: در این برنامه دغدغه‌های بانوان در تمام اقشار بررسی و شنیده و توسط مسئولین و کارشناسان پاسخ داده می‌شود. عمده فعالیت‌های این برنامه رادیویی در حوزه جمعیت، فرزندآوری، کسب و کار بانوان، کارآفرینی، آموزش‌های زنان و خانواده و... است.

در هر برنامه از مسئولین مرتبط با حوزه بانوان دعوت به عمل آمده تا آنها پاسخگوی مسائل، دغدغه‌ها و مطالبات بانوان باشند. به مناسبت روز مجلس، زهره الهیان، نماینده کنونی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی فردا پنجشنبه ۱۰ آذر، با حضور در برنامه «مهربانو» رادیو تهران پاسخگوی شما مخاطبان است.

برنامه «مهربانو» به‌دنبال ارتقای اطلاعات عمومی وتخصصی حوزه بانوان و پاسخگویی به سوالات شنوندگان رادیو تهران است. این برنامه هر روز ساعت ۱۵:۴۰ در گفت‌وگو با زنان موفق، کارآفرین و متدین روی موج FMردیف ۹۴ مگاهرتز می‌رود و روایت‌هایی از بانوانی که یاد و خاطرات‌شان تجلی‌گر زنان موفق ایرانی است را به سمع مخاطبان می‌رساند.

علاوه بر این؛ جدیدترین اخبار و رویکردهای حوزه بانوان از این برنامه به اطلاع مخاطبان می‌رسد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..