چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

برنامه تلویزیونی «ستاره دنباله‌دار» به انتخابات ریاست جمهوری می‌پردازد؛

برنامه تلویزیونی ستاره دنباله دار در 15 قسمت 30 دقیقه ای در قالب ترکیبی تدارک دیده شده است که شامل بخش های مختلفی می باشد...
برنامه تلویزیونی ستاره دنباله دار در 15 قسمت 30 دقیقه ای در قالب ترکیبی تدارک دیده شده است که شامل بخش های مختلفی می باشد...

به گزارش هنرمندنیوز از روابط عمومی شبکه چهار سیما، برنامه تلویزیونی ستاره دنباله دار به تهیه کنندگی رضا عبادی در ۱۵ قسمت ۳۰ دقیقه ای به موضوع انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.

رضا عابدی تهیه کننده برنامه ستاره دنباله دار در گفتگویی با روابط عمومی شبکه چهار بیان کرد: برنامه تلویزیونی ستاره دنباله دار در ۱۵ قسمت ۳۰ دقیقه ای در قالب ترکیبی تدارک دیده شده است که شامل بخش‌های مختلفی می‌باشد.

آرش رضوانی مجری برنامه در ادامه افزود: باتوجه به شرایط فعلی جامعه و احوالات کشور مردم انتظارات زیادی را از کاندیداهای ریاست جمهوری دارند و از طرق مختلف به گوش ما می‌رسانند که مطالبه ی آنها برای مطرح شدن در برنامه چیست. در بین موارد ارسالی اشتغال جوانان یکیک از پرشمارترین و مهمترین مطالبات مردم از رییس جمهوری است.

«ستاره دنباله دار» ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است و به تهیه کنندگی رضا عبادی از امشب به مدت ۱۵ شب ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

 

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..