شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که پنج اثر نمایشی روز جمعه چهاردهم دی ماه به اجرای خود در تالارهای مختلف این مجموعه پایان دادند.
برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که پنج اثر نمایشی روز جمعه چهاردهم دی ماه به اجرای خود در تالارهای مختلف این مجموعه پایان دادند.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در تالار اصلی تئاتر شهر نمایش «ازدواج آقای می سی سی پی» به نویسندگی فردریش دورنمات، کارگردانی احسان فلاحت پیشه و بازی محمدصادق ملک، آرش فلاحت پیشه، آرزو نبوت، محمدرضا مالکی، مهدی نصرتی، پریسا صنعت‌کار، سید جواد حسینی از روز جمعه چهاردهم ماه، ساعت ۱۹ با مدت زمان ۱۲۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفت.

«آوازه خوان خیابان های منهتن» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی نیما مهر و کارگردانی و بازی میکائیل شهرستانی است که از روز چهارشنبه ۱۹ دی، ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان اجرای خود را در تالار چهارسو آغاز می کند.

در تالار قشقایی نیز نمایش جدیدی با عنوان «در انتظار گودو» به نویسندگی ساموئل بکت و کارگردانی حسام لک از روز سه شنبه ۱۸ دی ساعت ۱۷:۳۰ به مدت زمان ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان به صحنه می رود. در این نمایش وحید آجرلو، سعید احمدی، میثم دامن زه، زایا دیوید، شاهو رستمی، دلارام فرهناک، مرتضا مظلومی به عنوان بازیگر حضور دارند. در همین تالار، نمایش جدید دیگری با عنوان «ماه در آب» به نویسندگی محمد یعقوبی، کارگردانی سید علی هاشمی و بازی کریم امینی، سهند جاهد، آذر خوارزمی، فرهاد روشن، لیلی فرهادپور، آزاده مویدی فرد، شکوفه هاشمیان از روز سه شنبه ۱۸ دی ساعت ۱۹:۴۵ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر خواهد بود.

«کالبدشکافی» نام اثر جدید تالار سایه به نویسندگی و کارگردانی سامان ارسطو است که از روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه ساعت ۱۸ به مدت زمان ۶۰ دقیقه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان به صحنه می رود. نادیا باوند، هدیه خانیان، حمیدرضا سنگیان، مانا شریفیان، سیما شکری، ماهی عظیمی، مرتضی علیدادی، میثم غنی زاده، حمیدرضا قبادی، امیرموید باوند، سامان ارسطو بازیگران این اثر نمایشی هستند. در همین تالار یک نمایش جدید دیگر با عنوان «برفک» به نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه و بازی عاطفه پاکبازنیا نیز از روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه ساعت ۲۰ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزارتومان به صحنه خواهد رفت.

نمایش های «فاندو و لیز» به کارگردانی هوشمند هنرکار، «پرومته/طاعون» به کارگردانی شهاب آگاهی در تالار چهارسو، نمایش «مردی به نام دایک» به کارگردانی مهدی میامی در تالار قشقایی، نمایش «خرده نان» به کارگردانی کوروش سلیمانی در تالار سایه و نمایش «ایستگاه ابری» به کارگردانی علیرضا کلاهچیان در پلاتو اجرا روز جمعه چهاردهم دی ماه به اجرای خود پایان دادند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..