پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آسایشگاه خیریه کهریزک به مناسبت عید سعید قربان با برپایی برنامه های فرهنگی هنری میزبان خیرین و مردم خداجو خواهد بود.
آسایشگاه خیریه کهریزک به مناسبت عید سعید قربان با برپایی برنامه های فرهنگی هنری میزبان خیرین و مردم خداجو خواهد بود.

آسایشگاه خیریه کهریزک به مناسبت عید سعید قربان با برپایی برنامه های فرهنگی هنری میزبان خیرین و مردم خداجو خواهد بود.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، محمدعلی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی و اموربین الملل موسسه خیریه کهریزک با بیان اینکه جشن بزرگ «عیدسعید قربان» از نخستین ساعات بامداد روز دوشنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۸ با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و انبوهی از هموطنان نیکوکار در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می شود، افزود: امسال علاوه بر برنامه هر ساله همچون اجرای طواف نمادین خانه خدا توسط مددجویان آسایشگاه، در تلاش هستیم جشنواره فرهنگی هنری عید سعید قربان را باشکوه تر از هر سال و با برپایی غرفه های متعددی ازجمله غرفه های گروه بانوان نیکوکار و فروش شیرینی جات خانگی، پوشاک بدگزار کنیم.
وی یادآور شد: فروش صنایع دستی معلولان شامل۲۰کارگاه کاردرمانی، برپایی غرفه های پایش سلامت درمانگاه فوق تخصصی جوادالائمه(ع) و انجام تست رایگان با حضور پزشکان، روانشناسان و مددکاران، غرفه مشاوره اتیسم و نیز غرفه های مختلف عرضه و پخت غذا از دیگر برنامه های پیش رو در جشن عید قربان خواهد بود.
مدیر روابط عمومی و اموربین الملل موسسه خیریه کهریزک عنوان کرد: در این جشن همچنین شاهد اجرای سرودهای جمعی مددجویان و حضور هنرمندان در قالب اجرای موسیقی پاپ و سنتی ، دف نوازی ویژه روز عید ، اجرای مسابقه ، نقاشی روی صورت و ویژه برنامه کودکان و دیگر برنامه های فرهنگی-هنری خواهیم بود.
تنکابنی ادامه داد: این جشن با حضور اقشار مختلف مردم و هنرمندان عرصه سینما و تئاتر و با همراهی مسئولان کهریزک، سالمندان و معلولان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می شود.
وی در ادامه با اشاره به فرهنگ غنی مردم خداجو در حمایت از سالمندان و معلولان آسایشگاه کهریزک اظهار داشت: از هم اکنون تمهیدات لازم جهت برپایی جشن بزرگ و ملی عید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک به انجام رسیده و دام زنده و بهداشتی به اندازه کافی در آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین شده که خیرین می توانند با هرتوان مالی و حتی با خرید گوسفند اشتراکی با خیالی آسوده شاهد ذبح آن در کشتارگاه صنعتی و بهداشتی آسایشگاه خیریه کهریزک باشند.
مدیر روابط عمومی و اموربین الملل موسسه خیریه کهریزک اضافه کرد: سالیان متمادی است مردم متدین و خیرخواه شهرمان، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد، نذورات و قربانی هایشان را به مددجویان اهدا می کنند.
تنکابنی همچنین گفت: آندسته از نیکوکاران و مهرورزانی که قادر به شرکت و حضور در مراسم عید در محل آسایشگاه نیستند نیز می توانند با مراجعه به سایت http://www.kahrizak.com
درباره نحوه پرداخت غیر حضوری هدایا و نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به نیازمندان سراسرکشور داشته باشند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..