دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

موسسه هنری چیامد با بیش از 30 سال تجربه و تحقیق و پژوهش در حوزه پوشش اقوام ایرانی با بررسی فضای مد و لباس در ایران و با چشم انداز اعتلای پوشش ایرانی اسلامی اقدام به برگزاری جشنواره سی پال نموده است.
موسسه هنری چیامد با بیش از 30 سال تجربه و تحقیق و پژوهش در حوزه پوشش اقوام ایرانی با بررسی فضای مد و لباس در ایران و با چشم انداز اعتلای پوشش ایرانی اسلامی اقدام به برگزاری جشنواره سی پال نموده است.

مد

هنرمندنیوزموسسه هنری چیامد با بیش از ۳۰ سال تجربه و تحقیق و پژوهش در حوزه پوشش اقوام ایرانی با بررسی فضای مد و لباس در ایران و با چشم انداز اعتلای پوشش ایرانی اسلامی اقدام به برگزاری جشنواره سی پال نموده است.

تنها جشنواره خصوصی در حوزه مد و لباس است که طی دوسال برگزاری حدود ۸۵۰۰ اثر به دبیرخانه آن رسیده است. استقبال فعالان مد و لباس سرتاسر کشور از جشنواره سی پال بسیار چشم گیراست. هدف اصلی برگزاری جشنواره سی پال کشف افراد مستعد و خلاق  سرتاسر کشور و توسعه کسب و کار آنهاست.

جشنواره فروش سی پال که در اسفند هر سال برگزار می شود فرصتی است که بطور مستقیم به توسعه کسب و کار فعالان مد و لباس کمک می کند. کارآفرینی ، بازاریابی ، برندسازی ، هم افزایی و فروش از اهداف اصلی جشنواره فروش اسفند ۹۸ است. با توجه به چالش های کارآفرینان مد و لباس بهترین راه حمایت از آنها دیدن آثارشان و حمایت از تولید ملی است. جشنواره فروش سی پال ۷ اسفند ۹۸ در مرکز همایش های رایزن با حضور طراحان خلاق مد ، اساتید و صاحب نظران در ساعت ۱۱ افتتاح می شود و تا ساعت ۲۲ پذیرای میهمانان عزیز است. این جشنواره تا ۹ اسفند ادامه دارد. برای میهمانان سی پال کارت دعوت اختصاصی در نظر گرفته شده است که از طریق سایت می توانند دریافت کنند. حضور در این جشنواره برای عموم آزاد و رایگان است.آدرس سایت www.cipalfestival.com لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۷۴۵۴۶۱۹ تماس بگیرید.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..