پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جشنواره «چهار فصل» همای سعادت با نگاه تخصصی به هنر سینما و تئاتر آغاز به کار کرد.
جشنواره «چهار فصل» همای سعادت با نگاه تخصصی به هنر سینما و تئاتر آغاز به کار کرد.

هنرمندنیوز: حامد نصرآبادیان دبیر علمی جشنواره «چهار فصل» درباره این رویداد هنری، گفت: جشنواره چهار فصل با نگاه تخصصی به هنر سینما تئاتر در چهار بخش تفکیک شده «رفتار_گفتار_پندار_کردار» در هفته پایانی هر فصل برگزار می شود.

وی درباره برگزاری فصل نخست جشنواره چهار فصل (رفتار) توضیح داد: بخش رفتار برای فعالان حوزه نمایش های بی‌کلام است. این بخش در دو فاز «پانتومیم» و «حرکات نمایشی» میزبان گروه های نمایشی سراسر کشور است.

دبیر علمی جشنواره «چهار فصل»، با بیان اینکه تمام متقاضیان این بخش می‌توانند فیلم آثار نمایشی خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره ارائه کنند، افزود: مدت زمان آثار اجرایی این بخش باید زیر ۳ دقیقه باشد و تا پایان وقت اداری دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ارائه شود.

نصرآبادیان خاطرنشان کرد: این بخش پس از اعلام نتایج در هفته پایانی خرداد به صورت مجازی برگزار می شود و آثار منتخب در آیین اختتامیه اعلام می‌شوند و نفرات برگزیده دیپلم افتخار و جوایز نفیسی را دریافت می کنند.

دبیر علمی جشنواره «چهار فصل» در مورد دیگر بخش های جشنواره نیز، گفت: بخش گفتار شامل تک گویی (مونولوگ)_ نمایشنامه خوانی است که در هفته پایانی فصل تابستان (شهریور) برگزار می شود و دو بخش پندار و کردار نیز به اجرای نمایش‌های صحنه‌ای و فیلم کوتاه می‌پردازد که هر یک به ترتیب در هفته پایانی پائیز و هفته پایانی زمستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حضور داوران بنام و چهره های شاخص سینما و تئاتر و کارگاه های مستقل از دیگر اتفاقات این جشنواره مجازی است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..