سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ۹ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه مجازی «طبیعت نگاری» از آثار پیام احمدی کاشانی از روز شنبه 11 تیر ماه 1401 در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.
نمایشگاه مجازی «طبیعت نگاری» از آثار پیام احمدی کاشانی از روز شنبه 11 تیر ماه 1401 در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.

هنرمندنیوز:‌نمایشگاه مجازی «طبیعت نگاری» از آثار پیام احمدی کاشانی از روز شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود. کانون عکس اندیشه (فرادید) در جدیدترین رویداد عکاسانه، نمایشگاه انفرادی عکس «طبیعت نگاری»؛ مجموعه آثاری از دکتر پیام احمدی کاشانی را از روز شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ در فرهنگسرای اندیشه به شکل مجازی برگزار خواهد کرد.

در این مجموعه تلاش شده است از طبیعت بکر سرتاسر ایران اعم از جنگل،دریا،کویر،آبشار،دریاچه و مرداب در معرض دید علاقمندان به صورت مجازی قرار گیرد.

نمایشگاه مجازی «طبیعت نگاری» از آثار پیام احمدی کاشانی از روز شنبه ۱۱ تیر ماه  ۱۴۰۱ به مدت یک هفته در اینستاگرام  فرهنگسرای اندیشه قرار خواهد گرفت.

وی عضو فدراسیون بین المللی عکس فرانسه(FIAP) عضو عکاسان جنگ سازمان بین المللی یونسکو،عضو انجمن نشنال جئوگرافیک،عضو انجمن عکاسان مطبوعات ایران،عضو انجمن عکاسان تئاتر ایران،دریافت درجه استادی از دانشگاه ری لنس فرانسه بوده و در بسیاری از جشنواره بین المللی عکس در داخل و خارج از کشور مقام آورده و در داخل و خارج از کشور نمایشگاه هایی به صورت انفرادی و گروهی برپا نموده است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از : کیوریتور: کانون عکس فرادید –اندیشه، روابط عمومی: لیلا محرم پور،مشاور رسانه ای: لیلا محرم پور، فهیمه علی بیگی، طراحی پوستر: لیلا ‌محرم ‌پور، تیزر و کلیپ: لیلی محرم پور، مجری: کانون عکس اندیشه-فرادید زیر مجموعه فرهنگسرای اندیشه.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..