شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در جلسه هماهنگی پنجمین دوره کتابگردی اعلام شد؛

پنجمین دوره آیین «کتابگردی» با هدف توجه به کتابفروشی‌ها همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب روز پنجشنبه (یکم آذرماه) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار می‌شود.
پنجمین دوره آیین «کتابگردی» با هدف توجه به کتابفروشی‌ها همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب روز پنجشنبه (یکم آذرماه) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، جلسه هماهنگی برای پنجمین دوره «کتاب‌گردی» روز یکشنبه (۲۹ مهرماه) در موسسه خانه کتاب برگزار شد.

این جلسه با حضور احمد مسجد جامعی؛ مبدع طرح کتابگردی و عضو شواری شهر تهران، احد جاودانی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، علی غیاثی ندوشن؛ مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا تابش؛ مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، محمود آموزگار؛ رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، نیکنام حسینی پور؛ مدیر عامل موسسه خانه کتاب و دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب، مهرشاد کاظمی؛ معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و جمعی از ناشران و کتابفروشان در موسسه خانه کتاب برگزار شد.

در آئین «کتابگردی» چهره‌های فرهنگی، هنری، رسانه‌ای، مسئولان و متولیان تشکل‌های صنفی حوزه نشر و ناشران و کتابفروشان با حضور در کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور و خرید کتاب، به گفت و گو و با مردم و خریداران کتاب می‌پردازند.

بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا ۱ آذر ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..