یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند نشستی تحت عنوان بر خط فرضی و با موضوع «پژوهش سینمایی برای مستند» » برگزار می‌کند.
انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند نشستی تحت عنوان بر خط فرضی و با موضوع «پژوهش سینمایی برای مستند» » برگزار می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی کارگردانان مستند، نشست گفت‌وگوهای هدفمند و متنوع در حوزه فیلم کوتاه با حضور محمد صادق دهقانی به عنوان کارشناس و سیدمحمدصادق جعفری به عنوان هنرمند مهمان، چهارشنبه ۱۷ آذر از ساعت ۲۱ الی ۲۲:۳۰ برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند از طریق صفحه اینستاگرام به آدرس @amoozesh.iycs در این نشست آنلاین حضور پیدا کنند.

محمدصادق دهقانی متولد ۱۳۶۸ در بیرجند، دانش‌آموخته ادبیات نمایشی از هنرهای زیبای دانشگاه تهران  است. وی تهیه‌کننده و کارگردان مستند ، ایده‌پرداز، نویسنده، عکاس و کارگردان صداستانگاه ( ترکیب عکس، داستان و صدا)  و دارایدریافت نشان ملی جوان برتر کشور در رشته فیلم - چهره فرهنگی سال ایران در روز ملی آب ۱۳۹۷ است.

سید محمدصادق جعفری متولد سال ۱۳۵۸ و شروع فعالیت‌های هنری وی از سال ۱۳۷۳ در زمینه کارگردانی فیلم، فیلمنامه‌نویسی و داستان‌نویسی است. جعفری مدرس کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی در انجمن سینمای جوان از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۵ و عضو پیوسته انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..