جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون:

شاه حسینی، ضمن گرامیداشت اعیاد دهه کرامت و تاکید نسبت به هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این ایام، اظهار کرد: بزرگداشت دهه کرامت اعتلای فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را به همراه دارد.
شاه حسینی، ضمن گرامیداشت اعیاد دهه کرامت و تاکید نسبت به هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این ایام، اظهار کرد: بزرگداشت دهه کرامت اعتلای فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را به همراه دارد.

هنرمندنیوز: به نقل از کمیته ارتباطات و فضای مجازی دهه کرامت، «انسیه شاه حسینی» نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه ساخت آثار هنری می‌تواند در معرفی سیره رضوی تأثیر گذار باشد، اظهار کرد: مطمئناً برگزاری جشن‌های ولادت امام رضا (ع) می‌تواند به اعتلای بیشتر فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی کمک کند.

وی ضمن اشاره به برگزاری سلسله فعالیت‌های مختلف فرهنگی هنری به مناسبت دهه کرامت در سطح کشور گفت: خوشبختانه این رویکرد در سال‌های اخیر از رونق بیشتر و بهتری برخوردار شده و حرکت خوبی است؛ آن هم در زمانی که مردم ما بیش از پیش به شادی و فعالیت‌های شاد فرهنگی نیاز دارند و چه زمانی زیباتر از فاصله تولد حضرت معصومه (س) تا تولد ولی نعمت‌مان حضرت رضا (ع) که یکی از معدود روزهایی است که در همه کشور این جشن‌ها به شیوه‌های مختلف برگزار می‌شود.

کارگردان فیلم سینمایی «شب بخیر فرمانده» ادامه داد: ایرانی جماعت عاشق اهل بیت (ع) به ویژه امام رضا (ع) است و از هر فرصتی برای زیارت مضجع شریف آن حضرت بهره می‌برد، در واقع حرم امام رئوف (ع) باعث دلگرمی شیعیان است.

وی ادامه داد: می‌توان با اختصاص بودجه مناسبت در راستای ساخت سریال، فیلم کوتاه و بلند، تئاتر با محور سیره رضوی در طول سال فعالیت کرد و در این ایام ثمره آن باید نمایش گذاشت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..