پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اصغر خلیلی:

اصغر خلیلی از نامشخص بودن اجرای عمومی «پات» خبر داد و عنوان کرد همه برنامه‌ریزی‌ها بستگی به عادی شدن شرایط و فروکش کردن بیماری کرونا دارد.
اصغر خلیلی از نامشخص بودن اجرای عمومی «پات» خبر داد و عنوان کرد همه برنامه‌ریزی‌ها بستگی به عادی شدن شرایط و فروکش کردن بیماری کرونا دارد.

هنرمندنیوز: اصغر خلیلی نویسنده و کارگردان تئاتر درباره سرنوشت اجرای عمومی نمایش «پات» که در بخش مهمان سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر نیز حضور داشت گفت: تکلیف اجرای نمایش هنوز مشخص نیست و فعلاً منتظر بهبود شرایط کرونا هستیم تا با نرمال شدن وضعیت بتوانیم برای اجرای عمومی نمایش برنامه‌ریزی کرده و پیگیری‌هایمان را از سر بگیریم.

وی درباره پیش بینی زمان اجرای نمایش توضیح داد: برنامه‌ریزی‌هایمان برای اجرای نمایش در همین اردیبهشت و خرداد بود که متاسفانه کرونا اجازه اجرا را از ما گرفت. در حال حاضر همه برنامه‌ها و پیش بینی‌ها خیلی مبهم است و باید منتظر فروکش کردن بیماری باشیم و بعد از آن اقدام به برنامه‌ریزی برای اجرا کنیم.

کارگردان «اولیور توییست» در پایان یادآور شد: نمایش برای اجرای عمومی تغییری نسبت به اجرای جشنواره نخواهد داشت. مدت زمان این اثر نمایشی نزدیک به ۶۰ دقیقه است و ۶ بازیگر دارد. بهزاد محسنی، لیلا حقانی، مریم نثاری، رضوان عباسی، ملیکا اسلافی، سید زهرا حسینی بازیگران «پات» هستند.

نمایش «پات» تاویل و بازآفرینی از داستان «سیاوش» شاهنامه فردوسی در دنیای امروز است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..