دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرکل هنرهای تجسمی:

در پی درگذشت محمد بهرامی ـ هنرمند شاخص و پیشکسوت عرصه گرافیک، نقاشی و نگارگری ـ عبدالرضا سهرابی، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیام تسلیتی را صادر کرد.
در پی درگذشت محمد بهرامی ـ هنرمند شاخص و پیشکسوت عرصه گرافیک، نقاشی و نگارگری ـ عبدالرضا سهرابی، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیام تسلیتی را صادر کرد.

هنرمندنیوز: محمد بهرامی، پیشکسوت گرافیست، طراح، مینیاتوریست و از پایه‌گذاران گرافیک نوین ایران روز گذشته ـ دوشنبه ـ ۲۵ اردیبهشت ماه در ۹۷ سالگی درگذشت.

متن پیام مدیرکل هنرهای تجسمی بدین شرح است:

«هوالباقی
با نهایت تالم و تاثر، مطلع شدم که هنرمند قابل و اثرگذار عرصه هنرهای تجسمی، زنده‌یاد استاد محمد بهرامی به ملکوت اعلا پیوسته‌اند.
این هنرمند جریان‌ساز، در زمره پیشگامان و پایه‌گذاران هنر طراحی گرافیک در ایران به شمار می‌آمد و به‌واسطه پرورش شاگردان ممتاز و برجسته‌ای چون زنده‌یاد استاد مرتضی ممیز، حق بزرگی بر جامعه طراحان گرافیک داشت‌.
اگرچه فقدان زنده‌یاد بهرامی، ضایعه‌ای تلخ و دشوار برای کلیه دلبستگان هنرهای تجسمی به‌ویژه اهالی گرافیک محسوب می‌شود، اما نقش موثر و بی‌بدیل این استاد کارآزموده در قوام هنر گرافیک و تربیت نسل ناموری از طراحان، تا همیشه بر تارک تاریخ این هنر، جاودان خواهد ماند.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده ارجمند بهرامی و کلیه علاقه‌مندان به این استاد گرانقدر، مراتب تسلیت و تعزیت خود را به بستگان سوگوار و جامعه هنرهای تجسمی کشور اعلام می‌نمایم. برای آن فقید تازه‌گذشته، رحمت و رضوان الهی و برای خانواده محترم بهرامی، صبر و اجر مسئلت دارم.»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..