سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ۴ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در قالب ۲ کتاب منتشر شد

ترجمه کتاب‌ «به احساس درونت اعتماد کن» به همراه ترجمه رمان «خون‌فروش» منتشر شد.
ترجمه کتاب‌ «به احساس درونت اعتماد کن» به همراه ترجمه رمان «خون‌فروش» منتشر شد.

به گزارشهنرمندنیوز، کتاب «به احساس درونت اعتماد کن؛ داستان یک معجزه» نوشته اَن بروب با ترجمه مریم سعادتمند بحری در ۲۷۰ صفحه با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۳۰ هزار تومان توسط انتشارات فیروزه منتشر شده است.

مترجم کتاب در یادداشتی پشت نوشته است: «اَن بروب»  در ۲۳ سالگی تصادف مرگباری را تجربه می‌کند و با داشتن جراحت‌های بسیار شدید و زمانی که با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می‌کند، دو زندگی موازی را در رویا می‌بیند؛ به درون سرکش‌تان اعتماد کرده و یک زندگی جدید، زندگی‌ای که هیچ‌گاه آن را ندیده و تجربه نکرده بود. زندگی دومی که در عالم بیهوشی دید، آن‌قدر روی او تاثیر گذاشت که پس از به هوش آمدن، مسیر زندگی‌اش را کاملا تغییر داد. هدف او این بود که به آن‌چه در عالم رویا دیده‌ است، دست یابد. البته او در رسیدن به این هدف متعالی موفق می‌شود. این کتاب داستان سفر زیبای اوست برای رسیدن به اهدافی زیبا و ارزنده، آرامشی وصف‌ناپذیر و شادی بی‌پایان.

کلوت بارِن راید نیز نوشته است: این کتاب، اثری زیباست و از آن لحظه‌ای می‌گوید که با صدای روح‌تان بیدار می‌شوید تا به دنبال پاسخ سوال «من که هستم؟» بروید. از زمانی می‌گوید که با ندای قلب‌تان هماهنگ می‌شوید و یاد می‌گیرید که به درونِ سرکش‌تان اعتماد کرده و یک زندگی جدید را کشف کنید. از بین کتاب‌های کثیری که در زمینه‌ خودیاری و عرفان و معنویت نوشته شده، این کتاب به زیبایی به رشته تحریر در آمده و حقیقتا ارزش خواندن را دارد.

رمان خارجی «خون‌فروش» نوشته یو هوآ با ترجمه زیبا گنجی نیز در ۲۸۰ صفحه با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۳۶ هزار تومان توسط انتشارات مروارید منتشر شده است.

در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: این کتاب که یکی از ده اثر ماندگار ادبیات چین در دهه‌های اخیر لقب گرفت، به قلم یکی از شاخص‌ترین نویسندگان معاصر چین نوشته شده و تصویری ناپایدار از زندگی مردم چین را در دوران صدر مائو ارائه می‌دهد.

شو سن‌گوان که به عنوان گاریچی در کارخانه ابریشم کار می‌کند و حقوق ناچیزش کفاف زندگی‌اش را نمی‌دهد با سر زدن‌های پی در پی به رئیس بخش اهدای خون بیمارستان محلی از پس مخارج زندگی‌اش برمی‌آید. همان‌طور که برای امرار معاش زن و سه پسرش تلاش می‌کند فواصل سر زدن‌هایش به طرز خطرناکی کم و کمتر می‌شود. «خون‌فروش» رمانی است سرشار از عواطف پرشور و ناب...

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..