دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: بیش از یکصد دیوارنگاره‌ با مضامین فرهنگی، هنری، ملی و مذهبی طی یک سال گذشته در فضاهای شهری پایتخت اجرا شده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: بیش از یکصد دیوارنگاره‌ با مضامین فرهنگی، هنری، ملی و مذهبی طی یک سال گذشته در فضاهای شهری پایتخت اجرا شده است.

هنرمندنیوز: به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رضا صیادی اظهارداشت: در یک سال گذشته دیوارنگارهای متعددی با مضامین فرهنگی، هنری، ملی و مذهبی توسط این سازمان بر جداره‌ها و دیواره‌های فضای شهری تهران نقش بسته است.

وی با بیان اینکه در این مدت بیش از یکصد دیوارنگاری اجرا شده است، افزود: در این‌ میان آثار متعددی از پیشگامان هنر انقلاب، پیشگامان هنر معاصر و چندین اثر خوشنویسی و نگارگری از استادان پیشین تا معاصران وجود دارد که برخی اجرا شده و تعدادی نیز در مرحله اجرا قرار دارد.

صیادی بیان کرد: موضوع‌های فرهنگی و یادمانی دیگری نظیر صلوات، یادمان شهدای هشت‌ سال دفاع مقدس، یادمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان مدافع حرم، یادمان شهدای آتش‌نشان، یادمان جهان‌ پهلوان تختی، یادمان شهدای نیروی دریایی، صلح آبادی است و چندین اثر دیگر که به مناسبت‌های مختلف در سطح مناطق ۲۲گانه اجرا و رونمایی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اظهارداشت: همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی، دیوارنگاری بیش از ۷۰ مدرسه با بهره‌گیری از طرح‌های منتخب فراخوان «نقش مهر» توسط هنرمندان بر جداره مدارس سطح شهر اجرا شده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..