دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محمدحسن شانه ساز زاده مدیرعامل نماوا، در برنامه «رادیو هشت» در مورد حواشی و مسائل برنامه ها و سریال های نمایش‌خانگی گفت.
محمدحسن شانه ساز زاده مدیرعامل نماوا، در برنامه «رادیو هشت» در مورد حواشی و مسائل برنامه ها و سریال های نمایش‌خانگی گفت.

هنرمندنیوز:‌ محمدحسن شانه ساز زاده مدیرعامل نماوا با اشاره به برخی از وی او دی ها و تفاوت در مجوزها با مصطفی امامی مجری «استودیو هشت» رادیو نمایش سخن گفت و با اشاره به مسیر ویژه برخی پلتفرم ها در کسب مجوز بیان کرد: «قبلا همه کارهای فیلیمو بدون نوبت بررسی می شد، سریال جیران از همین نمونه است که پیش از این کارگردان سریال دیگر (آهوی من مارال) مستندات را برد اما مدیریت قبلی ساترا قبول نکرد و اجازه پخش را به جیران داد و حالا در این دوره آنها از طریق دادگاه جلوی پخش را گرفته اند.»

او در پاسخ به اینکه ساترا می تواند مفید عمل کند؟ ادامه داد: «ما منطق را قبول داریم، من چهار ماه است برای دو کار به ساترا می روم و می آیم و نمی توانستم مجوز بگیرم یکی شبکه مخفی زنان است که بالاخره از جمعه این هفته پخش می شود.»

شانه ساز در ادامه توضیح داد: «طرح های بیلبورد ما تایید شده اما اجازه اکران پیدا نکرده است چون ما داریم از ساترا مجوز می گیریم. در حالیکه یکی از کارهای همکاران ما که مجوز ساترا ندارد یاغی است که بیلبوردش اکران شده است و ارشاد مجوز داده است اما به شبکه مخفی زنان اجازه اکران بیلبورد نمی دهند.»

او در پاسخ به مجری درباره اشکال شعار انتخابی این سریال عنوان کرد: «ما شعار سریال را عوض کردیم اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. پیش از این روند اینگونه بود که طرح بیلبورد را به ساترا می بردیم مهر و امضا می کرد به ارشاد نامه می زد، بعد به ارشاد می بردیم و آنها مجوز می دادند. در این یک سال و اندی اینگونه بود که طرح تبلیغاتی را ابتدا ساترا مجوز می داد.»

شانه ساز با تاکید بر اینکه صدور مجوز ساترا به عنوان پیش نیاز تصریح کرد: «صدور مجوز ساترا برای سریال پیش نیاز بیلبورد است اما یاغی این مجوز را ندارد و فیلیمو با رانتی که در وزارت ارشاد دارد کارش را پیش می‌برد.»

شانه ساز درباره به کارگیری اصلاحیه های ساترا تاکید کرد: «ما دو کار داشتیم مترجم و شبکه زنان که از برج دو قرار بود بیاید و مجوز ساترا به مشکل خورد. در حال حاضر سریال مریخی ها را با مجوز و اصلاحیه ساترا پخش می کنیم.»

او سوال مجری که یعنی فیلیمو بدون اصلاحیه پخش می کند تایید کرد و گفت: «حرف ما این است اگر ساترا و مجوز آن ملاک نیست پس بگذارید همه آزاد کار کنیم. نمی‌شود که من به مجوز و اصلاحیه های ساترا احترام بگذارم اما رقیبم این کار را انجام ندهد.من چون می خواهم به قانون احترام بگذارم باید چند ماه برای مجور صبر کنم اما رقیبم نیازی به این کار ندارد.»

مدیرعامل نماوا همچنین در پاسخ به سوال مجری درباره بالا بردن نجومی و جا به جایی رقم ها برای مهمانان «همرفیق» توضیح داد: «خود ما هم برنامه را ساختیم اما در بلند مدت به مشکل می خوردیم و خوردیم چون هزینه ها به شدت بالا رفت و شاید دیگر برخی محتواها ساختش مقرون به صرفه نباشد.»

او در پایان درباره مجوز فیلم سینمایی هومن سیدی و سرمایه گذاری روی سینمایی ها بیان کرد: «روی جنگ جهانی سوم سرمایه گذاری داشتیم چون یک توافق بلند مدت استراتژیک با سیدی داریم. وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به شرکت درجشنواره های خارجی مجوز ارشاد را دریافت کرده اید یا خیر هم گفت:انشالله مجوز ارشاد راهم می گیریم، اگر مجوز ندادند می‌گوییم اسم ما فیلیمو است شاید مجوز دادند.»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..