پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ۲۷ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

وزیر ارشاد در بازدید از خانه تئاتر:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار نوروزی خود از خانه تئاتر اظهار امیدواری کرد تا پایان فروردین شرایط بودجه و جذب حمایت‌ها به خوبی روشن شود تا سال پیش رو برای هنرمندان بهتر از گذشته باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار نوروزی خود از خانه تئاتر اظهار امیدواری کرد تا پایان فروردین شرایط بودجه و جذب حمایت‌ها به خوبی روشن شود تا سال پیش رو برای هنرمندان بهتر از گذشته باشد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی خانه‌تئاتر، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز ۱۹ فروردین به همراه محمد مجتبی حسینی معاون هنری و شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی از خانه تئاتر بازدید کرد. وی در این بازدید درباره دیدار نوروزی خود با رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهور گفت: در دیدار نوروزی با رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس‌جمهور یکی از بخش‌های گزارشم راجع به تئاتر بود، در خصوص میزان اجراها، عناوین، مسائل، مشکلات و توفیقات حوزه هنرهای نمایشی در سال گذشته گزارش‌هایی ارائه دادم که حمایت بیشتر در حوزه‌های کارکردی و معیشتی از این حوزه مورد تعمق و تعلق خاطر ایشان نیز بود؛ در کل حوزه تئاتر از حوزه‌های جدی تعلق خاطر بنده بوده است.

وی در ادامه سخنان خود درباره وضعیت بودجه و حمایت از تئاتر، اظهار کرد: بر اساس شرایط بودجه، برنامه‌ها و شرایطی که در سال جاری پیش رویمان است، برنامه‌هایی برای حمایت از حوزه‌های مختلف فرهنگ‌و هنر و به طور خاص تئاتر داریم، هم از محل بودجه مصوب خاص هر حوزه و هم از طریق جذب امکانات و حمایت‌های متفرقه از دیگر محل‌ها که با توجه به شرایط اضطراری کشور به دلیل سیل، امیدواریم تا پایان فروردین ترکیب شرایط بودجه‌ای و جذب حمایت‌ها به خوبی روشن شود تا سال پیش رو برای هنر و هنرمندان سالی بسیار بهتر از سال پیش باشد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..