چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمندنیوز با یکی از پرمخاطب ترین کمدین‌های اینستاگرام

تارا ملک، متولد چهارده اسفند هزار و سیصد و هفتاد و هشت، تهران، فوق دیپلم نرم افزار و یکی از پرمخاطب‌ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک کمدی است.
تارا ملک، متولد چهارده اسفند هزار و سیصد و هفتاد و هشت، تهران، فوق دیپلم نرم افزار و یکی از پرمخاطب‌ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک کمدی است.

هنرمندنیوز: با تارا ملک یکی از خوش ایده ترین کمدین های دنیای مجازی گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا ایده طنز را برای کارهایتان انتخاب کرده اید؟

راستش را بخواهید این انتخاب خود من نبود، من همه سبک ها را در  پیج خودم امتحان کردم و بیشترین استقبال و حمایت از کارهای طنز شد، برای همین تصمیم گرفتم کلا سبک طنز را ادامه بدهم چون مخاطبهایی که داشتم اکثرا کارهای طنز من را بیشتر دوست داشتند.

انتظار این حجم از برخود و استقبال مخاطب را داشتید؟

نه واقعا انتظار آن را نداشتم چون خیلی انرژی های منفی از اطرافیانم دریافت می کردم، فکر می کردم هیچوقت پیج من بالا نمی آید و کارهای من دیده نمی شود ولی بعد از یک مدت تصمیم گرفتم حرف های دیگران را نادیده بگیرم و روی کار خودم تمرکز کنم و به بقیه ثابت کنم که می توانم، البته در این راه خیلی از دوستان من بودند که حمایت می کردند و نمی گذاشتند که ناامید شوم که کمک آن ها هم کم تاثیر نبود.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

سعی می کنم از ایده های خلاقانه ای استفاده کنم که مخاطب را جذب کند و در ادیت و فیلمبرداری حرفه ای تر عمل کنم، معمولا نظرسنجی هم می گذارم و از مخاطبهایم می پرسم که چطور کارهایی را بیشتر دوست دارند و از نظرهایشان در کارهایم استفاده می کنم.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

جالب ترین اتفاق در دنیای مجازی و واقعی برای من این بود که متوجه شدم که وقتی در دنیای مجازی حال بقیه را خوب می کنم و باعث خوشحالی آنها می شوم در دنیای واقعی حال خودم هم خوب می شود.

«تارا ملک» یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام

به بازیگری فکر نمی کنید و پیشنهادی نداشته اید؟

راستش هنوز نمی دانم که اعتماد به نفس و هنر کافی برای بازیگری را دارم یا نه و خیر پیشنهادی نداشته ام.

اگر این اتفاق رخ بدهد دوست دارید در کنار کدام هنرپیشه ها و برای کدام کارگردان بازی کنید؟

اگر این موقعیت پیش بیاید خب من از بچگی کارهای آقای عطاران و مدیری را خیلی دوست داشتم و دلم می خواهد هم در فیلم های آنها بازی کنم و هم در فیلم های آقای هومن سیدی که جدیدا خیلی طرفدار کارهای ایشان شده ام، از بازیگرها هم دوست دارم کنار خانم طناز طباطبایی، سحر دولتشاهی، لیلا حاتمی و ترانه علیدوستی و از آقایان هم آقای شهاب حسینی، نوید محمدزاده و جواد عزتی که بازیگران مورد علاقه من هستند بازی کنم.

شهرت را دوست دارید؟

زیاد از شهرت خوشم نمی آید و به نظر من شهرت زیاد باعث می شود آدم از زندگی واقعی خودش دور باشد و حتی در دنیای واقعی هم مجبور باشد که نقش بازی کند، هدف من از اول که این کار را شروع کردم مشهور شدن نبود ولی خب محبوبیت را دوست دارم.

حرف پایانی برای مخاطبان هنرمندنیوز؟

مرسی از شما و از مخاطبهای عزیزم که برای من وقت گذاشتید، واقعا به خاطر حمایتهایتان و انرژی خوبی که همیشه برای من می فرستید ممنون هستم، در آخر خواستم به شما بگویم که اگر چیزی را‌ می خواهید برای آن تلاش کنید تا آن را به دست بیاورید و بیخیال هدف هایتان نشوید.

 

  • عباسعلی اسکتی

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..