پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

لباس هواداران تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با عنوان «پیروز» در جلسه شورای فرهنگ‌ عمومی رونمایی شد.
لباس هواداران تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با عنوان «پیروز» در جلسه شورای فرهنگ‌ عمومی رونمایی شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سیدمجید امامی رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس و دبیر شورای فرهنگ عمومی درباره جزئیات رونمایی از لباس طرفداران تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر گفت: در لباس رسمی تیم ملی فوتبال ایران تصویری از یوز ایرانی و «پیروز» و چیزی که منتسب به ایران باشد، نداشتیم. از این رو، با الزام ستاد فرهنگی رسانه‌ای جام جهانی به کارگروه مد و لباس، این طرح از میان ایده‌های برگزیده رویداد «لباس طرفدار ایرانم» برای لباس طرفداری تیم ملی انتخاب شد.

او افزود: برای بسته ویژه طرفداران، تن‌جامه، مُچ‌بند، سربند و کلاه تعبیه شده است که در حال حاضر به‌صورت عمده در بازار به فروش می‌رسد و مجموع قیمت حداقلی این بسته ۳۳۰ هزار تومان است.

لباس طرفداران تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر پس از اعلام فراخوان رویداد «طرفدار ایرانم» با هماهنگی و نظارت فدراسیون فوتبال، شورای فرهنگ عمومی و وزارت ورزش و جوانان با طرحی از آمیتیس مشایخی انتخاب و به تصویب رسیده و علاقه‌مندان می‌توانند در زمان مانده تا جام‌جهانی این بسته را به صورت عمده در تماس با شماره ۰۹۱۰۰۰۱۹۱۹۴ تهیه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..