دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اظهارات آتشین جیم کری درباره ترامپ؛

جیم کری بازیگر، کمدین، فیلمنامه‌نویس و نقاش در مصاحبه‌ای از دلایل خود برای مخالفت با ترامپ و فلسفه خود در اهمیت ندادن به عواقب این مشی جسورانه سخن گفت.
جیم کری بازیگر، کمدین، فیلمنامه‌نویس و نقاش در مصاحبه‌ای از دلایل خود برای مخالفت با ترامپ و فلسفه خود در اهمیت ندادن به عواقب این مشی جسورانه سخن گفت.

به گزارشهنرمندنیوز به نقل از ایندی‌وایر، جیم کری کمدین و ستاره هالیوود در مصاحبه‌ای از احساسش درباره سیاست سخن گفت؛ از ریاست جمهوری ترامپ و اینکه چرا مخالفت و مبارزه با او امری واجب است.

 دوستداران سینما اگر در سال های اخیر دنبال کننده جیم کری در توئیتر بوده باشند و یا اخبار و حواشی مربوط به او را دنبال کرده باشند از مواضع سیاسی و جهت‌گیری های خاص او خبر دارند.

کری مخالف تمام عیار رییس جمهوری کنونی آمریکا و سیاست های اوست. کری ضدیت خود را نه فقط با جملات آتشین که با نقاشی‌های حساسیت برانگیزش نیز ابراز می‌کند با این حال تمام افراد نزدیک به او با این مدل ابراز عقیده موافق نیستند.

او در این باره در مصاحبه خود با وبسایت ولتوره گفته است: خیلی جالب است! من از وقتی که شروع به چرخیدن در توئیتر کردم در دردسر افتاده‌ام، چون صادق و روراست هستم و این بدترین چیز در توئیتر است!

کری ادامه داد: این یک مقداری ترسناک است و حالا که کار به مسایل سیاسی رسیده من را به یک فعال سیاسی تبدیل کرده است. فشار زیادی از طرف مدیرم روی من است که این کار را نکن، آن کار را نکن، با این چیزها خراب‍کاری نکن، مردم دوستت دارند و اگر راجع به مسایل سیاسی حرف بزنی نصف طرفدارانت را از دست می‌دهی و من جواب دادم «بگذار از دست بدهم!»، هر کسی باید راهش را برود و از صلح و حقیقت بگوید و این کاری است که من انجام می دهم.

جیم کری در بخش دیگری از مصاحبه تند خود گفت: ترامپ فکر می کند تنها راه انجام دادن کارها لگد زدن به صورت شماست و وقتی زخم های شما شروع به خوب شدن می کنند او فرصت را مغتنم شمرده دوباره این کار را انجام می دهد. ترامپ مرد بدی است! او تمام تجارت هایی را که در آن دخیل بوده است به ورشکستگی رسانده است و چه کسی فکر می کند که این ورشکستگی برای ما و مملکت ما اتفاق نمی‌افتد؟ چه از لحاظ مالی و چه از نظر اخلاقی! این کاری است که او انجام می دهد و برای همین او را مانند یک بچه می‌بینم.

کری همچنین تاکید کرد: بیشتر از هر چیزی ریاکاری مایک پنس معاون رییس جمهوری حالم را خراب می‌کند. صورت او دو روترین چیزی است که تاکنون دیده‌ام و به قدری پریشانم می کند که باورم نمی‌شود.

این بازیگر ادامه داد: ترامپ می گوید فردی مذهبی و مسیحی است و این گفته‌اش حال من را خراب می کند، چرا که تمام توهین‌ها، خودخواهی‌ها و حرف‌های زشت او و تمام کارهای مصیبت‌باری که انجام داده است یادم می‌آید که انگار مانند فرو کردن میخی در صلیب حضرت مسیح است.

با این وجود جیم کری تلاش دارد در این باره کمی احتیاط هم به خرج دهد. او توضیح داده است: فعلا اکانت توئیترم را به یکی از دستیارانم داده‌ام تا مبادا ساعت ۳ صبح یکی از آن توییت‌های بی‌پروا بزنم! درست مثل رییس جمهوری!

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..