سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

درحالی که قرار بود طرح بلیت نیم‌بها ۲ هفته اجرایی شود اما ۳ پردیس سینمایی بزرگ پایتخت بهای بلیت خود را بعد از یک هفته به قیمت کامل برگرداندند.
درحالی که قرار بود طرح بلیت نیم‌بها ۲ هفته اجرایی شود اما ۳ پردیس سینمایی بزرگ پایتخت بهای بلیت خود را بعد از یک هفته به قیمت کامل برگرداندند.

پس از تصویب طرح بلیت نیم‌بها برای دوهفته در سینماهای سراسر کشور از سوی شورای راهبردی اکران، حالا ۳ پردیس کوروش، ایران‌مال و آزادی که به ترتیب، اولین، دومین و سومین پردیس پرمخاطب و پرفروش کشور هستند، از امروز که یک هفته از اجرای این طرح می‌گذرد، قیمت بلیت خود را به صورت کامل محاسبه می‌کنند.

مشاهدات حاکی از آن است که به جز این ۳ پردیس بزرگ، مابقی پردیس‌ها و سینماها، بلیت‌های خود را به صورت نیم‌بها عرضه می‌کنند.

طرح بلیت نیم‌بها از پنجشنبه هفته گشته آغاز شد و طبق تصویب شورای راهبردی اکران، باید به صورت ۲ هفته در تمامی سانس‌های سینماها و پردیس‌های کشور اعمال شود.

بر مبنای این طرح، بلیت تمامی سینماها و پردیس‌های کشور در تمامی سانس‌ها، تا پایان چهارشنبه هفته آینده به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

متاسفانه عدم‌همکاری صداوسیما در افزایش آگاهی نسبت به اجرای این طرح سبب شد تا بسیاری از مردم، از اجرای این طرح مطلع نباشند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..