جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۱۲ نمایش صحنه‌ای و ۶ نمایش خیابانی در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهد شد.
۱۲ نمایش صحنه‌ای و ۶ نمایش خیابانی در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهد شد.

هنرمندنیوز: در چهارمین روز از این رویداد، ۱۸ نمایش اجرا خواهد شد و کشور ترکیه نیز با اثر نمایشی «مکبث در آشپزخانه» روی صحنه خواهد رفت.

«ژپتو» نوشته و کار اوشان محمودی از تهران ساعت ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر نوجوان در تالار اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی روی صحنه می‌رود، همچنین نمایش «همه در یک قاب» به نویسندگی و کارگردانی شراره طیار از پردیس ساعت ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر خردسال در پلاتو استاد بیگلریان اجرا خواهد شد و نمایش «مهمان‌های ناخوانده» نوشته و کار زهرا مریدی از تهران نیز ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در بخش تئاتر خردسال در پلاتو استاد عبادی مجموعه بوعلی به صحنه خواهد رفت.

مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی  هم میزبان نمایش «افسانه قربون آقا...» به نویسندگی حسن عنایت‌پور و کارگردانی مصطفی عنایت‌پور از سبزوار ساعت ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر کودک در تالار اصلی این مجموعه خواهد بود.

در پلاتوی استاد عاشورپور مجتمع آوینی هم ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ نمایش «مکبث در آشپزخانه» نوشته سیمگی گونسان و کار بوراک تمدوگان از ترکیه در بخش تئاتر ملل اجرا خواهد شد.

«دروغ مبارک» به نویسندگی و کارگردانی حسین ربیعی از تهران ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰، «نقل خوان دوم اسفندیار» نوشته علیرضا اسدپور با نقالی لیانا هاشمی از کازرون ساعت ۱۶ و «نقل نبرد رستم و اکوان دیو» به نویسندگی بهاره جهاندوست و نقالی آنیتا توکلی از کرج ساعت ۱۸ در بخش نمایش‌های ایرانی جشنواره در محوطه داخلی مجتمع فرهنگی هنری آوینی اجرا خواهد شد.

محوطه بیرونی این مجتمع هنری ساعت ۱۶:۴۵ پذیرای نمایش «یه دنیایی که آدم‌هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات احمدی از محلات و نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز ساعت ۱۸:۴۵ در بخش مسابقه تئاتر خیابانی است.

«آرزوهای یک موش کور» نوشته سعید ابک و کار وحید نفر از تهران ساعت ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ شرکت‌کننده در بخش مسابقه تئاتر کودک در تالار فجر روی صحنه خواهد رفت.

تماشاخانه مهدیه در سومین روز از جشنواره ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ میزبان نمایش «تنهایی دنیا» به نویسندگی و کارگردانی رحمت غلامی از کرمانشاه در بخش اجرای تئاتر با کودکان زیر ۱۸ سال است.

نمایش «دینگ دینگ دنگ» نوشته حامد زحمتکش و کار فاطمه خدابنده‌لو از شهر ری ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در بخش مسابقه تئاتر خردسال در تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان به روی صحنه می‌رود.

مردم شهر مریانج هم در تالار شهید مظاهری «قصه بخت» کار گروهی از جامعه معلولین تپش از مهریز ساعت ۱۶ و ۱۸ در بخش تئاتر فراگیر را به تماشا خواهند نشست.

پیاده‌راه بوعلی ساعت ۱۰:۳۰ میزبان نمایش «یه دنیایی که آدم‌هاش آبی شن» نوشته میثم کرمی و کار زهرا سادات‌احمدی از محلات، نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز ساعت ۱۱:۳۰، نمایش «تله من» نوشته و کار هیام احمدی از شاهین شهر ساعت ۱۷:۳۰ و نمایش «یه روز بخصوص» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر ساعت ۱۸ در بخش مسابقه تئاتر خیابانی خواهد بود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش تا ششم تیرماه به دبیری‌ امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، شهرداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان در حال برگزاری است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..