دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

برنامه این هفته تالارهای نمایشی تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دور اول اجراهای نمایش «بانوی محبوب من » به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) موقتا به اتمام می رسد.
برنامه این هفته تالارهای نمایشی تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دور اول اجراهای نمایش «بانوی محبوب من » به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) موقتا به اتمام می رسد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، برنامه تالارهای نمایشی  تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دور اول اجراهای نمایش «بانوی محبوب من» به کارگردانی گلاب آدینه در تالار اصلی به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پایان هفته جاری موقتا به اتمام خواهد رسید.

این اثر نمایشی که از روزبیستم آبان ماه در تالار اصلی تئاتر شهر  روی صحنه رفته، روز پنجشنبه بیست و پنجم آذر ماه به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) موقتا به اجراهای خود پایان خواهد داد.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته با پایان گرفتن دور اول نمایش «بانوی محبوب من»، یک اثر نمایشی ویژه به مناسبت ایام گرانقدر فاطمیه از روز چهارشنبه اول دی ماه در تالار اصلی به صحنه خواهد رفت که اطلاعات تکمیلی و جزییات آن طی روزهای آینده اعلام می شود.

بنا بر این گزارش از روز یکشنبه بیست و یکم آذرماه تا پایان هفته جاری نمایش «بانوی محبوب من» به کارگردانی گلاب آدینه ساعت ۱۸:۴۵ در تالار اصلی، نمایش «بابا آدم» به کارگردانی لیلی عاج ساعت ۱۸:۳۰ در تالار چهارسو، نمایش «تختی در اتاق شماره ۲۳ هتل آتلانتیک» به کارگردانی تینو صالحی ساعت ۱۸:۳۰ در تالار قشقایی و نمایش «بیماری خانواده میم» به کارگردانی سروش طاهری ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سایه میزبان تماشاگران خواهد بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..