پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی ساعت 10 صبح روز شنبه 28 مهرماه در سالن رودکی برگزار می‌شود.
مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی ساعت 10 صبح روز شنبه 28 مهرماه در سالن رودکی برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مسئول اطلاع رسانی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی از تغییر ساعت برپایی مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی به دلیل تداخل این رویداد با مراسم تجلیل از گروه ارکستر سمفونیک دوران دفاع مقدس خبر داد.

جعفری گفت: مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۸ مهرماه در سالن رودکی برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ضمن عذرخواهی از این تداخل زمانی اظهار داشت: اگرچه یک ماه جلوتر برنامه ریزی برای مراسم افتتاحیه صورت گرفته بود و این داخل برنامه ای از جانب نمایشگاه نبوده اما تلاش خواهیم کردم مراسم با همان کیفیت برگزار شود.

او افزود: با توجه به فرصت اندک باقی بامانده و به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه، کارت دعوتهای مراسم افتتاحییه بصورت الکترونیکی ارسال خواهد شد.

جعفری ضمن دعوت از تمام دست­اندرکاران حوزه مد و لباس کشور، هنرمندان و اهالی رسانه برای شرکت در مراسم گفت : این برنامه با حضور سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری در سالن رودکی برگزار می‌شود. پس از مراسم افتتاحیه عموم مردم و علاقه‌مندان به فرهنگ پوشش عاشورایی از روز یکشنبه ٢٩م هرماه تا۴ آبان از ساعت ١٠ تا ١٨  می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند .

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..