یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فستیوال جهانی فیلم و جایزه هنر برای صلح در لس آنجلس آمریکا، میزبان مراسم بزرگداشت از زنده یاد «محمد علی فردین» بازیگر سرشناس سینمای ایران بود.
فستیوال جهانی فیلم و جایزه هنر برای صلح در لس آنجلس آمریکا، میزبان مراسم بزرگداشت از زنده یاد «محمد علی فردین» بازیگر سرشناس سینمای ایران بود.

هنرمندنیوزفستیوال جهانی فیلم و جایزه هنر برای صلح در لس آنجلس آمریکا، میزبان مراسم بزرگداشت از زنده یاد «محمد علی فردین» بازیگر سرشناس سینمای ایران بود.

بنیاد جهانی هنر در خدمت صلح (ART 4 PEACE AWARDS) در لس آنجلس آمریکا از اسطوره بیاد ماندنی ورزش و سینمای ایران، زنده یاد «محمد علی فردین» تجلیل کرد.

این بنیاد از ژانویه سال ۲۰۱۶ آغاز به کار کرده و هدف اصلی بنیاد این است که بین سنت های سرزمین های مختلف از طریق هنر، همبستگی ایجاد کند؛ این هنرها شامل هنرهای دستی، حرکات موزون، موسیقی، سینما، نقاشی و ... بوده است و در ۳ سال اخیر، از میان هر ۷ قاره جهان، چهره های برتر انتخاب و تجلیل شده اند.

امسال، بنیاد جهانی هنر در خدمت صلح جایزه ویژه هنر در خدمت صلح را در بخش سینما با رای داوران به پاس یک عمر فعالیت محمدعلی فردین بازیگر سرشناس ایرانی، اهدا کرد.

عاطفه فردین (دخترمحمد علی فردین) این جایزه را دریافت کرد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..