شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

توضیح نوربخش درباره استعفای گنجه‌ای

مدیرعامل خانه موسیقی ایرانی دو روز بعد از انتشار خبر استعفای داود گنجه ای از مجموعه مدیریتی این نهاد توضیحاتی را ارایه داد.
مدیرعامل خانه موسیقی ایرانی دو روز بعد از انتشار خبر استعفای داود گنجه ای از مجموعه مدیریتی این نهاد توضیحاتی را ارایه داد.

به گزارش هنرمندنیوز، حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی درباره استعفای داود گنجه ای از مجموعه‌های مدیریتی این نهاد صنفی بیان کرد: امیدواریم رنجش استاد گنجه‌ای برطرف شود ضمن اینکه چیزی به صورت کتبی به ما اعلام نشده و فقط در خبرگزاری‌ها منعکس شده است به همین دلیل این مساله باید در هیات مدیره بررسی و در مورد آن صحبت و این مسایل برطرف شود.

وی افزود: استاد گنجه ای از بنیانگذاران خانه موسیقی و از موثرترین افرادی است که از ابتدا در بنیان خانه موسیقی نقش داشته و دارد و ما هم همیشه از راهنمایی‌ها و ارشادها و پیگیری های ایشان در هیات مدیره و شورای عالی بهره مند بوده ایم. حتی خود من هم شخصا با راهنمایی های ایشان کارها را جلو بردم و در مدت زمانی که مسئولیت اجرایی داشتم بیشترین پشتوانه برای شخص من پیگیری‌های استاد داود گنجه ای بوده است.
مدیرعامل خانه موسیقی در پایان بیان کرد: همیشه صحبت ها و بحث هایی وجود  دارد ولی به دلایلی ایشان رنجیده اند که امیدواریم این رنجش با تلاش هیات مدیره برطرف شود. البته هنوز چیزی هم به صورت کتبی اعلام نشده و ایشان فقط در خبرگزاری ها این رنجش را اعلام کردند ولی امیدواریم بتوانیم رنجش ایشان را برطرف کنیم زیرا دوست نداریم که جناب استاد گنجه ای را در خانه موسیقی نداشته باشیم. گرچه هیچ گاه وی از شخص من دور نبوده و نخواهند بود و  من همیشه از راهنماییشان بهره خواهم برد اما این مساله باید در هیات مدیره بررسی و در مورد آن صحبت و این مسایل برطرف شود و ما در خدمت این هنرمند باشیم.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..