سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با اعلام حمید نیلی؛

حمید نیلی مدیر تماشاخانه‌ ایرانشهر درباره شرایط اجرا برای سال ۱۴۰۲ اعلام کرد که این مجموعه تا پایان شهریور پذیرای تقاضاهای جدید گروه‌های تئاتری خواهد بود.
حمید نیلی مدیر تماشاخانه‌ ایرانشهر درباره شرایط اجرا برای سال ۱۴۰۲ اعلام کرد که این مجموعه تا پایان شهریور پذیرای تقاضاهای جدید گروه‌های تئاتری خواهد بود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه‌ ایرانشهر، حمید نیلی مدیر تماشاخانه ایرانشهر با توجه به پایبندی به تعهدات و اجرای برنامه‌ تنظیم شده از سوی مدیریت قبلی برای سال ۱۴۰۱، گفت: پاسخ به درخواست‌های جدید برای امسال مقدور نیست؛ مگر اینکه اتفاق غیرمنتظره‌ای سبب انصراف گروه‌ها شود. همچنین به علت حجم بالای درخواست‌های گروه‌های محترم برای اجرا، این مجموعه فقط تا پایان شهریور ماه امسال پذیرای تقاضاهای جدید خواهد بود.

نیلی درباره شرایط و زمان انتخاب آثار افزود: آثار و تقاضای گروه‌های محترم تئاتری طی ماه‌های مهر و آبان توسط شورای انتخاب آثار بررسی و از میان آنها جدول سال ۱۴۰۲ تنظیم و به گروه‌های متقاضی اعلام خواهد شد. همچنین طبق اعلام قبلی، اولویت تماشاخانه‌ ایرانشهر میزبانی از تولیدات تازه‌ گروه‌های حرفه‌ای و جوانان خلاق خواهد بود.

مدیر عامل مجموعه‌ ایرانشهر در ارتباط با نحوه‌ اخذ مجوز آثار نمایشی نیز گفت: آثاری که توسط شورای انتخاب تماشاخانه برای اجرا معرفی می‌شوند بلافاصله در سامانه‌ شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی ثبت و فرم درخواست آثار توسط مجموعه‌ ایرانشهر تکمیل می‌شود. لذا هر نتیجه‌ای که از سوی شورای نظارت و ارزشیابی در مرحله‌ی ارزیابی متن و یا اجرا (بازبینی) اعلام شود قابل وثوق و استناد برای مجموعه‌ ایرانشهر بوده و بلافاصله به گروه‌های محترم ابلاغ خواهد شد. بدیهی است آثار پذیرفته شده در صورت قبولی و صدور مجوز در موعد مقرر روی صحنه خواهند رفت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..