چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد خبر داد.
دبیر دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد خبر داد.

هنرمندنیوز: به نقل از ستاد خبری سوگواره «تصویر دهم»، محمد رهبر دبیر دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» بیان کرد: با توافق آقای مجید مجیدی مدیر این سوگواره و با توجه به استقبال گسترده از این رویداد و همچنین درخواست علاقه‌مندان بنا شد تا مهلت ارسال آثار تمدید شود.

وی ادامه داد: بدین ترتیب مهلت ارسال آثار که تا پنجم مهرماه مصادف با اربعین حسینی (ع) اعلام شده بود، با توجه به توافقات صورت گرفته تا ۲۳ مهرماه مصادف با هشتم ربیع‌الاول، شهادت حضرت امام حسن‌عسکری (ع) تمدید شد.

دبیر دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» با تاکید بر اینکه، این زمان مجدداً تمدید نخواهد شد، اظهار کرد: با توجه به استقبال و درخواست مکرر علاقه‌مندان، مدت دریافت آثار از سوی دبیرخانه سوگواره به مدت تقریباً سه هفته تمدید شد تا هنرمندان و فیلمسازان فرصت مناسبی داشته باشند تا آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند.

دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» با هدف محوری اشاعه و ترویج سنت‌ها و آیین‌های حسینی با مدیریت مجید مجیدی و دبیری محمد رهبر و با حمایت عتبه حسینی (ع) برگزار می‌شود.

داوری آثار این دوره سوگواره را مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و نیما جاویدی برعهده دارند.

هنرمندان برای شرکت در این رویداد تا ۲۳ مهرماه مصادف با شهادت امام‌حسن‌عسکری (ع) فرصت دارند آثارشان را در قالب فیلم‌های کوتاه مستند، داستانی یا انیمیشن پس از تکمیل فرم درخواست، در سایت سوگواره «تصویر دهم» بارگذاری کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..