دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اختتامیه جشنواره سریزمانیا امشب برگزار می‌شود؛

نیما جاویدی و مجید مطلبی که به خاطر حضور سریال «آکتور» در بخش رقابتی جشنواره «سریزمانیا» در فرانسه حضور دارند شب گذشته با برخی خبرنگاران رسانه‌های حاضر در این جشنواره گفتگو کردند.
نیما جاویدی و مجید مطلبی که به خاطر حضور سریال «آکتور» در بخش رقابتی جشنواره «سریزمانیا» در فرانسه حضور دارند شب گذشته با برخی خبرنگاران رسانه‌های حاضر در این جشنواره گفتگو کردند.

هنرمندنیوز نیما جاویدی و مجید مطلبی که به خاطر حضور سریال «آکتور» در بخش رقابتی جشنواره «سریزمانیا» در فرانسه حضور دارند شب گذشته با برخی خبرنگاران رسانه‌های حاضر در این جشنواره گفتگو کردند.

اختتامیه این جشنواره معتبر اروپایی، امشب برگزار و نتایج داوری‌ها و اسامی برگزیدگان نهایی اعلام می‌شود.  

«آکتور» جدیدترین اثر نیما جاویدی با بازی نوید محمدزاده و احمد مهرانفر که همزمان در «فیلیمو» و «نماوا» پخش می‌شود به جشنواره «سریز مانیا» یکی از بزرگترین رویدادهای بین‌المللی «سریال» در جهان راه یافته است.

حدود ۴۰۰ سریال از کشورهای مختلف برای حضور در این جشنواره ثبت‌نام کردند که تنها ۸ سریال برای رقابت در بخش بین الملل پذیرفته شده است.

«آکتور» در کنار سریال‌هایی از کشورهای آمریکا، فرانسه، اسپانیا، ژاپن و... که محصولات شبکه‌های بزرگ اپل تی وی پلاس، آرته، هولو، پارامونت و پرایم ویدئو هستند به رقابت می‌پردازد.

این برای نخستین بار است که یک سریال ایرانی در یک جشنواره معتبر جهانی، پذیرفته و در بخش اصلی و رقابتی مورد داوری قرار می‌گیرد. 

«سریز مانیا» یکی از بزرگترین جشنواره‌های بین‌المللی «سریال» در جهان است که سالانه در شهر لیل فرانسه برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..