سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرعامل فارابی مطرح کرد؛

تهیه‌کنندگان فیلم‌های بنیاد سینمایی فارابی در جشنواره فیلم فجر با مدیرعامل این بنیاد دیدار و گفتگو کردند.
تهیه‌کنندگان فیلم‌های بنیاد سینمایی فارابی در جشنواره فیلم فجر با مدیرعامل این بنیاد دیدار و گفتگو کردند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، تهیه‌کنندگان فیلم‌های بنیاد سینمایی فارابی در چهلمین جشنواره فیلم فجر با سید مهدی جوادی مدیرعامل این بنیاد دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه که با دعوت بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد، تهیه‌کنندگان سینما همچون مجید برزگر، محمود بابایی، سیدصادق میرکریمی، عباس نادران و محسن صرافی حضور داشتند.

سید مهدی جوادی مدیرعامل بنیاد در این دیدار گفت: برای هم افزایی در آثار بنیاد سینمایی فارابی نیاز است تهیه‌کنندگان پیشکسوت سینما به تهیه‌کنندگان جوان مشاوره و تجربیات خود را به آن‌ها انتقال دهند تا در جشنواره فیلم فجر شاهد حضور یکپارچه و درخشان فیلم‌ها باشیم.

جوادی با توجه به حضور پررنگ بنیاد سینمایی فارابی در جشنواره فیلم فجر بیان کرد: در فضای رسانه‌ای نیز در زمینه معرفی هرچه بهتر آثار همراه و پشتیبان دوستان هستیم تا فیلم‌ها را آنطور که شایسته هستند به مخاطبان معرفی کنیم.

حبیب ایل‌بیگی سرپرست بخش فرهنگی بنیاد و معاون اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی نیز در این نشست گفت: تنوع آثار فارابی در چهلمین جشنواره فیلم فجر یکی از اتفاقات مهم امسال است که هرکدام جنس خاص خود را دارا هستند، این تنوع آثار می‌تواند به سبد اکران کمک کند و مخاطبان متنوعی را جذب و به سینما بکشاند.

در پایان تهیه‌کنندگان حاضر در جلسه پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

بنیاد سینمایی فارابی در چهلمین جشنواره فیلم فجر با فیلم‌های «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی، «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی، «نگهبان شب» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی، «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی، «لایه‌های دروغ» به کارگردانی رامین سهراب و «بیرو» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) حضور دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..