پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در دور تازه فعالیت‌ها؛

تور کنسرت‌های «پرواز همای» خواننده موسیقی ایران با همراهی گروه «مستان» در سال جدید با اجرای برنامه در یزد آغاز خواهد شد.
تور کنسرت‌های «پرواز همای» خواننده موسیقی ایران با همراهی گروه «مستان» در سال جدید با اجرای برنامه در یزد آغاز خواهد شد.

هنرمندنیوز: به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «پرواز همای» در تاریخ هشت اردیبهشت در سالن تربیت معلم پاکنژاد یزد روی صحنه می‌رود.

این نخستین بار است که پرواز همای در این شهر به اجرای برنامه می‌پردازد و همین موضوع باعث شده که «همای» کنداکتوری جدید را به همراه گروه «مستان» برای این کنسرت در نظر بگیرند.

این خواننده که در ماه‌های اخیر حواشی فراوانی را از سر گذرانده، این بار در تلاش است با دوری جستن از حواشی ناخواسته، پس از انتشار آثاری جدید، تور کنسرت‌های خود را از سر بگیرد.

«همای» درباره آغاز تور کنسرت‌هایش در سال جدید معتقد است: برنامه‌ریزی مفصلی برای کنسرت‌های امسال دارم و به زودی در شهرهای نیشابور، سبزوار، گرگان، ساری نیز به اجرای زنده خواهم پرداخت. تلاش می‌کنم که با موسیقی و آثارم حرف‌هایم را به گوش مخاطبان برسانم.

این خواننده در هفته‌های گذشته قطعه «سوی آسمان» را منتشر کرد و در فصل جدید فعالیت‌های خود در تلاش است با کاستن از حواشی ناخواسته، حرف‌های تازه‌تری را با مخاطبانش در میان بگذارد.

همای در تبلیغات تور جدید کنسرت‌هایش از عبارت «به امید آفریدن شب‌هایی جاودان و زیبا» استفاده کرده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..