جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی با انتشار متنی درباره توقف موقت فروش بلیت نمایش دختران بابا آنتون توضیحاتی را ارائه داد.
روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی با انتشار متنی درباره توقف موقت فروش بلیت نمایش دختران بابا آنتون توضیحاتی را ارائه داد.

هنرمندنیوز: به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی،  در پی توقف فروش بلیت نمایش دختران بابا آنتون با اعلام شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی ، روابط عمومی این مجموعه متنی را منتشر کرد.

در متن منتشر شده توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی آمده است:

بخش بلیط فروش نمایش دختران بابا آنتون در سایت تیوال؛ روز شنبه، مورخه ۲۸ خرداد، بنا به دستور شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی، به صورت موقت بسته شد.
مهمترین علت این اقدام، ساخت خارج از عرف و روال قانونی کسب مجوز  برای تیزر این نمایش است که سبب صدور بیانیه ، شکایت و پیگیری رسمی مسئولین سازمان بهشت حضرت زهرا (س) بوده است. شایان ذکر است تا لحظه تهیه این خبر نیز  بیانیه ای قانونی و رسمی با امضای کارگردان این نمایش، دال بر پذیرش تخلف و به تبع تعهد در خصوص خودداری از تکرار آن از سوی عوامل نمایش به صورت رسمی  به اداره کل هنرهای نمایشی منعکس نشده است. به همین منظور تا حصول نتیجه و رفع مشکلات قانونی پیش آمده نمایش فوق موقتا اجرا نخواهد داشت  .

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..