دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

خانه موسیقی ایران در پی انتشار برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر قطع بیمه تامین اجتماعی اعضا، واحد بیمه و عضویت این نهاد، که آنها را خلاف واقع می‌خواند، توضیحاتی را منتشر کرد.
خانه موسیقی ایران در پی انتشار برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر قطع بیمه تامین اجتماعی اعضا، واحد بیمه و عضویت این نهاد، که آنها را خلاف واقع می‌خواند، توضیحاتی را منتشر کرد.

هنرمندنیوز: در متن خانه موسیقی ایران آمده است: یکی از مطالبات جدی خانه موسیقی از ابتدای تاسیس تا کنون ،بیمه شدن همه هنرمندان حوزه موسیقی بوده و همواره در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نکرده است. این‌ نهاد به عنوان حامی اهالی صنف، هیچ دخالتی در قطع بیمه هنرمندان موسیقی نداشته و حتی در صورت قطع بیمه از سوی سازمان تامین اجتماعی، تمام تلاش خود را در راستای برقراری مجدد بیمه هنرمندان این حوزه بکار برده است.

در ادامه این متن آمده است: خوشبختانه همه اعضای متقاضی این نهاد که دارای شرایط قانونی بوده‌اند از سوی خانه موسیقی به صندوق اعتباری هنر معرفی و بیمه آنها برقرار شده است. پس از برقراری بیمه طبق قوانین سازمان تامین اجتماعی عدم پرداخت حق بیمه از سوی بیمه شده به مدت حد اکثر سه ماه موجب قطع بیمه از سوی آن سازمان می گردد و خانه موسیقی و صندوق اعتباری نقشی درقطع بیمه اعضا ندارند.

در بخش پایانی توضیحات متن خانه موسیقی آمده است: در سال های اخیر بسیاری از هنرمندان و اعضا خانه موسیقی که با قطع بیمه مواجه شدند به خانه موسیقی مراجعه کرده و توسط خانه موسیقی به صندوق اعتباری هنر برای برقراری مجدد بیمه معرفی شده اند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..