دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم ابرقهرمانی و جدید «جاودانگان» محصول استودیو مارول کمپانی دیزنی در هفته نخست اکران به فروش جهانی ۱۷۱ میلیون دلاری دست یافت.
فیلم ابرقهرمانی و جدید «جاودانگان» محصول استودیو مارول کمپانی دیزنی در هفته نخست اکران به فروش جهانی ۱۷۱ میلیون دلاری دست یافت.

هنرمندنیوز: این فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی «کلوئی ژائو» در نخستین هفته نمایش در سینماهای آمریکا، عملکردی کمتر از انتظارات داشت و گرچه با فروش ۷۱ میلیون دلاری صدرنشین گیشه شد اما پیش بینی می‌شد فروشی تا ۸۰ میلیون دلار را رقم بزند.

با این حال «جاودانگان» پس از «بیوه سیاه» (۸۰.۳ میلیون دلار)، «شانگ شی و افسانه ۱۰ حلقه» (۷۵.۳) و قسمت جدید فیلم «ونوم» (۹۰ میلیون دلار)، چهارمین فروش آغازین سینمای آمریکا در دوران همه‌گیری ویروس کرونا را به خود اختصاص داد.

«کلوئی ژائو» که پس از فیلم موفق و برنده اسکار «سزمین آواره‌ها» پا به دنیای سینمای ابرقهرمانی گذاشته با فیلم «جاودانگان» چندان نتوانسته رضایت منتقدان و مخاطبان را جلب کند و وبسات نقد فیلم «راتن تومیتوز» نیز امتیاز ۴۷ درصد را به این فیلم اختصاص داده است.

این فیلم در گیشه بین‌الملل نیز تاکنون ۹۰ میلیون دلارفروخته تا فروش جهانی «جاودانگان» به رقم چشمگیر ۱۷۱ میلیون دلاری برسد.

«جما چان»، «ریچارد مدن»، «کمیل نانجیانی»، «لیا مک‌هیو»، «برایان تایری هنری»، «ما دونگ-سئوک»، « هریش پتل»، «کیت هرینگتون»، «سلما هایک» و «آنجلینا جولی» در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

پیش از این برخی کشورهای عربی چون عربستان و قطر وکویت نیز اعلام کرده‌اند به دلیل ارجاعات همجنسگرایانه در این فیلم از اکران آن در کشورهایشان خوددداری خواهند کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..