یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جدول اجراهای سومین بخش از رویداد سراسری «صاحبدلان» که از روز پنجشنبه ۲۴ شهریور در دهه سوم ماه صفر در محوطه تئاتر شهر برگزار می‌شود، منتشر شد.
جدول اجراهای سومین بخش از رویداد سراسری «صاحبدلان» که از روز پنجشنبه ۲۴ شهریور در دهه سوم ماه صفر در محوطه تئاتر شهر برگزار می‌شود، منتشر شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، سومین بخش از دوازدهمین دوره سراسری و اولین  رویداد بین المللی «صاحبدلان» از روز پنجشنبه ۲۴ شهریور همزمان با دهه سوم صفر با اجرای تعزیه در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان و عزاداران حسینی خواهد بود.

در همین راستا، جدول اجراهای سومین بخش از این رویداد که از ۲۴ شهریور تا ۳ مهرماه با حضور یازده گروه نمایشی تعزیه برگزار می‌شود، منتشر شد.

در سومین بخش از رویداد «صاحبدلان» که به مناسبت اربعین حسینی تا ایام شهادت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت، مجالس تعزیه ام البنین، مجلس حضرت عباس(ع)، مجلس شهادت امام حسین(ع)، مجلس دوطفلان مسلم، مجلس فتاح بت پرست، شهادت امام رضا، مجلس شهادت حر، مجلس غلام و دوطفلان زینب، مجلس شهادت حضرت عباس(ع) و مجلس شاه چراغ اجرا می شود.

دوازدهمین دوره سراسری و اولین رویداد بین‌المللی «صاحبدلان» به دبیری محمود فرهنگ از تیرماه سال جاری با محوریت نمایش‌های دینی در سراسر کشور در حال برگزاری است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..