یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر اجرایی گردهمایی فعالان حوزه مد و لباس به همت مؤسسه فرهنگی هنری هفت آینه میترا می‌گوید: امروز ما طراحانی داریم که هیچ فضایی برای نمایش آثار ندارند و اولویت حضور در این گردهمایی با طراحانی است که قادر به تأمین فضای تخصصی و اختصاصی برای فعالیت‌های خود نیستند.
دبیر اجرایی گردهمایی فعالان حوزه مد و لباس به همت مؤسسه فرهنگی هنری هفت آینه میترا می‌گوید: امروز ما طراحانی داریم که هیچ فضایی برای نمایش آثار ندارند و اولویت حضور در این گردهمایی با طراحانی است که قادر به تأمین فضای تخصصی و اختصاصی برای فعالیت‌های خود نیستند.

هنرمندنیوز: پانیذ حمیدیان‌فر، دبیر اجرایی گردهمایی فعالان حوزه مد و لباس در کانون فرهنگی هنری الهیه درباره جزئیات این رویداد گفت: مؤسسه فرهنگی هنری هفت آینه میترا با مدیریت شهاب‌الدین حسین‌پور از کارگردانان تئاتر کشور بنا دارد تا با توجه به اهمیت فعالیت‌های جامعه هنری طراح در حوزه مد و لباس، این گردهمایی را با مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار کند.

او افزود: تجربه نشان داده است چنین اقداماتی در این عرصه، موجب ایجاد ارتباط سازنده میان جامعه طراح و تولیدکننده می‌شود و گاهی با تکیه‌بر نوآوری و خلاقیت طراحان، بسیاری از برندها از چنین فرصت‌هایی به‌منظور تقویت عملکرد خود در بخش طراحی بهره می‌گیرند.

دبیر اجرایی این گردهمایی در ادامه افزود: تلاش می‌کنیم ایده‌های بزرگ را به فعالیت‌های بزرگ پیوند دهیم چراکه حوزه طراحی لباس در سال‌های اخیر پیشرفت قابل‌توجهی داشته که بعضاً آن‌گونه که بایدوشاید دیده نشده است. امروز ما طراحانی را داریم که هیچ فضایی برای نمایش آثار خود ندارند و اولویت حضور در این گردهمایی نیز برای طراحانی است که بیشتر به دلیل مشکلات اقتصادی، قادر به تأمین فضای تخصصی و اختصاصی برای فعالیت‌های خود نیستند.

حمیدیان‌فر با اشاره به اینکه این گردهمایی در سایر بخش‌های مرتبط با حوزه مد و لباس برگزار می‌شود، گفت: سایر طراحان، صاحبان برند، کارآفرینان و تولیدکنندگان در بخش‌های لباس بانوان، آقایان، کیف، کفش، زیورآلات و... تا هشتم مهر فرصت دارند ابتدا تصاویر آثار خود را ارسال و در صورت تأیید، همراه با اصل آثار در این رویداد حضور پیدا کنند.

او در پایان ضمن تشکر از دیگر همکار خود به عنوان دبیر اجرایی این رویداد گفت: من به اتفاق خانم کیمیا جلالیان از طراحان خلاق حوزه مد و لباس با همکاری سایر همکارانمان در مؤسسه، تلاش می‌کنیم این رویداد به دستاوردهای مهم در حوزه مد و لباس دست یابد. ضمن آنکه علاقه‌مندان به شرکت در گردهمایی مد و لباس مؤسسه فرهنگی هنری هفت آینه میترا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۹۳۶۲۱۱۷۲۷۹ و ۰۹۱۹۸۲۲۵۴۰۱ تماس بگیرند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..