پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جشنواره بهاردستان در رشته‌های نقاشی، گرافیک، نمایش، سینما، عکاسی، انیمیشن و چاپ با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
جشنواره بهاردستان در رشته‌های نقاشی، گرافیک، نمایش، سینما، عکاسی، انیمیشن و چاپ با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

هنرمندنیوز: جشنواره بهاردستان در سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰ به صورت مجازی بین دو هنرستان هنرهای زیبای پسران و دختران برگزار شد و بین هنرجویان این دو هنرستان در رشته‌های نقاشی، گرافیک، نمایش، سینما، عکاسی، انیمیشن و چاپ برگزار شد.

در این دوره از جشنواره در بخش نقاشی، لاله ابراهیمی، جلال متولی و علی ندایی، در بخش گرافیک، مریم کهوند، فزراد ادیبی و حبیب هادی زاده مقدم، در بخش نمایش، ابراهیم عزیزی و عرفان ناظر، در بخش سینما، فرزانه زحلی، بیژن میرباقری و پدرام صدرایی، در بخش عکاسی، پروین ابراهیمی و آئین شاهرودی، در بخش انیمیشن، لیدا فضلی و جمال رحمتی و در بخش چاپ، شیدا گرجی دوز، الهه مقدمی و مرتضی اردلان آثار رسیده را داوری کردند.

در پایان این دوره از جشنواره بهاردستان، به آثار برگزیده تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد.

در مراسم اختتامیه جشنواره مدیران دو هنرستان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره مشترک که باعث شور و اشتیاق خوبی در بین هنرجویان شده بود، امیدواری خود را برای برگزاری برنامه‌های مشترک یادآور شدند.

احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران نیز پیامی به این رویداد هنری ارسال کرده بود که قرائت شد.

آیین اختتامیه جشنواره بهاردستان با توجه به شرایط کرونا، به صورت محدود و با حضور معاون سینمایی و هنری ارشاد تهران و جمعی از داوران و اساتید دو هنرستان برگزار شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..